Futbol dünyasını sarsacak gizli buluşma ortaya çıktı!

21 Ocak 2020 Salı

Futbol dünyasını sarsacak gizli buluşma ortaya çıktı!

Katarlı iş adamı Nasser Al-Khelaifi dünya tarihinin en pahalı iki transferini (Mbappe, Neymar) gerçekleştirmiş ve futbolda dengeleri değiştirmişti. Leeds United’ı satın almak istediği bilinen Khelaifi, Katarlı iş adamı Andrea Radrizziani ile yemekte görüntülendi.

Nasser Al-Khelaifi’nin yapacağı yeni yatırımlar merakla beklenirken ortaya çıkan yeni görüntüler dedikoduların fitilini bir kez daha ateşledi. PSG ile Şampiyonlar Ligi sevinci yaşama hayali olan Nasser Al-Khelaifi, para harcamasına rağmen istediği başarıya bir türlü ulaşamadı.

YENİ MACERA DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK

Khelaifi, PSG – Club Brugge maçına Andrea Radrizzani’yi davet etmiş ve İngiliz kulübünü satın almak istediğini belirtmişti.

SERVETİ 6 MİLYAR EURODAN FAZLA

Toplam servetinin 6 milyar eurodan fazla olduğu tahmin edilen Katarlı iş adamı Andrea Radrizziani ile yemekte görüntülendi, bu kareler dış basında çok konuşuldu.

HEDEF ÇOK BÜYÜK OLACAK

İngiltere Championship ekiplerinden Leeds United’ın sahibi Andrea Radrizziani ve kulüp yöneticileriyle özel bir görüşme gerçekleştiren Katarlı iş adamı, Leeds United’ı satın alarak Ada’da dengeleri değiştirme amacında. Öyle ki Leed United’da hedefler çok daha büyük olabilir.

YAKIN DOSTLAR

Nasser Al-Khelafi’nin Leeds United’ın sahibi Andrea Radrizziani ile yakın dostluğunun satın alma işlemini hızlandıracağı iddia ediliyor.

Leeds United’un teknik direktörlüğünü yakından tanıdığımız bir isim Marcelo Bielsa yapıyor. United, 28 haftası geride kalan ligde 52 puanla ikinci sırada yer alıyor. Görünen o ki bu sezonki sıralama satın alma işlemlerine direkt olarak etki edecek.

TESTLERİN ARDINDAN ANAHTARI ALACAK

Sporarena haberine göre; Bir İngiliz kulübünün satın alınmasından önce, yeni sahiplerin geçmeleri gereken testler bulunuyor. Al-Khelaifi, en iyi teklifi verdikten sonra “uygun kişi ve yeterli maliyet” prosedürlerini geçerse Leeds United’ın yeni sahibi olacak.

 

 

Ali Koç: Doğru olmayan bir süreç var

Benzer Haberler