Frey: Fenerbahçe’de bedel ödedim

13 Ekim 2021 Çarşamba

Frey: Fenerbahçe’de bedel ödedim

Fenerbahçe‘de beklenen performansı sergileyemeyen Michael Frey, ülkesinin basınına verdiği söyleşide “Fenerbahçe’de geçirdiğim süreç boyunca inanılmaz tecrübe kazandım. Aynı zamanda bedel de ödedim” dedi.

Fenerbahçe’ye transfer olduğunda beklentileri karşılayamayan Frey, Nürnberg ve Waasland-Beveren’e kiralanmıştı.

Bu sezon ise Temmuz ayında Belçika Ligi’nin dikkat çeken takımlarından Royal Antwerp’e bonservisiyle gönderilen Frey, sezona çok iyi başladı. Ligde 10 maça çıkan ve 12 gol atan İsviçreli golcü, kariyerinin en çok gol attığı sezonlarından birisini yaşıyor.

Eski Fenerbahçeli Van der Wiel: Aziz Yıldırım beni tehdit etti

Belçika’ya transfer olduğundan bu yana ilk kez konuşan Michael Frey, Fenerbahçe günlerini anlattı. İşte Michael Frey’in açıklamaları:

“Maçlarımı analiz ediyorum. Üst düzey forvetleri takip ediyorum ve her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ben futbolla yaşayan birisiyim

Milli takımda olmayı tabii ki isterim. Ancak şu an seçilmediğim için Murat Yakın ve ekibine herhangi bir kırılganlığım yok. Şu anda heyecanı televizyondan yaşıyorum.

Fenerbahçe’de geçirdiğim süreç boyunca inanılmaz tecrübe kazandım. Aynı zamanda bedel de ödedim. Şu sıralar Royal Antwerp’te olmaktan memnunum.”

Benzer Haberler