Fenerbahçe tribünlerinde Ali Koç’a Norveç bayraklı tepki!

5 Şubat 2022 Cumartesi

Fenerbahçe tribünlerinde Ali Koç’a Norveç bayraklı tepki!

Süper Lig’in 24. haftasında Fenerbahçe sahasında Başakşehir’e 1-0 mağlup oldu. Fenerbahçe‘de taraftarlar başkan Ali Koç ve yönetime yoğun şekilde tepki gösterdi.

Fenerbahçe’de taraftarlar, Medipol Başakşehir karşılaşmasında yönetime tepki gösterdi. Sarı lacivertli tribünler 1-0 kaybedilen maçta başkan Ali Koç ve yönetimini istifaya davet etti.

Sarı-lacivertli tribünler İstanbul Başakşehir karşılaşmasında 61. dakikada geriye düşülmesinin ardından 64. dakika “Yönetim istifa” şeklinde tezahürat yaptı.

‘SÖYLESENE BAŞKAN NE OLDU SÖZLERİN’
Fenerbahçeli taraftarlar, ayrıca, “Söylesene başkan ne oldu sözlerin, koskoca Fener’i ne hale getirdin…” sözleriyle yönetimi protesto etti.

Maçın son bölümünde de Ülker Stadı’nda yoğun şekilde istifa sesleri yükseldi. Fenerbahçe taraftarı, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu lehine de tezahürat yaptı. Genç teknik adam tezahüratlar sonrası taraftarı selamladı. Fenerbahçeli taraftarlar ayrıca Başakşehirli futbolcuları da alkışladı.

İsmail Kartal özür diledi!

NORVEÇ BAYRAĞI İLE GÖNDERME
Sarı lacivertli taraftarlar bu sezon daha önce de istenilen sonuçların gelmemesi nedeniyle yönetime tepki göstermişti. Fenerbahçe tribününde Ali Koç‘u protesto etmek için Norveç bayrağı da açıldı. Koç daha önce yaptığı açıklamada, ‘Beni istifaya davet edenlerin tweetleri hep Norveç’ten atılmış’ açıklamasını yapmıştı.

Fenerbahçe Kadıköy’de Başakşehir’e kaybetti!

Benzer Haberler