Fenerbahçe Token nasıl alınır?

13 Ağustos 2021 Cuma

Fenerbahçe Token nasıl alınır?

Fenerbahçe kulübünün kripto para piyasasına girmesiyle beraber büyük bir gelir elde etmişti. Fenerbahçeli taraftar ile yatırımcılar ise Fenerbahçe Token nasıl alınır?  Fenerbahçe Token kaç TL? gibi soruları sormaya başladı.

Fenerbahçe Token’ın Paribu borsasında listelenmesi sonrası Paribu Fenerbahçe Token nasıl alınır? Paribu Fenerbahçe Token kaç TL? gibi sorular soran Fenerbahçeli taraftarlar ve yatırımcılar cevabı aramaya başladı. İşte Fenerbahçe Token nasıl alınır? sorusunun cevabı

Fenerbahçe Token ile kulüp 30 saniyede 15 milyon lira kazandı

 

Fenerbahçe Token Paribu üzerinden kolayca alınabilir. Bunun için şu adımları izlemeniz gerekiyor.

Paribu mobil uygulamasını indirin ya da Paribu web sitesine girin.

“Üye Ol” butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girerek üye olun.

“Ayarlar” butonundan kimlik doğrulamanızı tamamlayın.

Cüzdan sekmesine tıklayarak Paribu hesabınıza TL yatırın.

Satış periyotları başladığında talep oluşturabilirsiniz.

Fenerbahçe Token ne kadar?

Seçenek 1
Satışa Sunulan Adet 20.000.000

Satış Fiyatı 15 TL

Kilit Süresi 15 Ay

Seçenek 2

Satışa Sunulan Adet 500.000

Satış Fiyatı 30 TL

FENERBAHÇE TOKEN TOPLAM ARZ MİKTARI NEDİR?

Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190.700.000 adettir. Arzın tamamı dolaşıma dahil olduktan sonra yeni bir Fenerbahçe Token üretimi söz konusu olmayacaktır. Arzın tamamı 25 yıl içerisinde yaratılacaktır. Gerçekleştirilecek planlı yakımlarla nihai arz 100 milyon adede kadar düşecektir.

FENERBAHÇE TOKEN HANGİ BLOKZİNCİR ÜZERİNDEN ÜRETİLMEKTEDİR?

Fenerbahçe Token, Ethereum blokzincirinde üretilen bir ERC-20 utility token’ıdır.

PARİBU NEDEN AÇILMIYOR? PARİBU ÇÖKTÜ MÜ?

Başta Fenerbahçe Token olmak üzere birçok Kripto para alım satım işlemi yapmak isteyen kullanıcılar Paribu sitesini ziyaret ediyor. Bu durum sonrası birçok kullanıcı Paribu neden açılmıyor? Paribu çöktü mü? sorularını soruyor. Ancak Paribu sitesinde ara ara çalışmalar veya teknik arızalar sebebiyle erişim sorunu yaşanıyor. Bu teknik arızalar veya çalışmalar kısa süre devam edip Paribu sitesi normal hizmetine kaldığı yerden devam ediyor.

PARİBU’YA PARA YATIRDIM NEDEN HESABIMA GEÇMEDİ?

Paribu Kripto para sitesine para yatıran kullanıcılar yatırdıkları miktarı hesabınla göremeyince panik yaşamaya başladı. Kullanıcılar sık Paribu’ya para yatırdım neden hesabıma geçmedi? gibi soruların yanıtlarını arıyor. Bu sorun da yukarıda belirttiğimiz gibi kısa aralıklarla yapılan çalışmalar veya teknik sorunlardan kaynaklanıyor.

Benzer Haberler