Fenerbahçe, Szymanski’yi duyurdu!

Yayın tarihi: 12 Temmuz 2023 Çarşamba 9:08 pm - Güncelleme: 12 Temmuz 2023 Çarşamba 9:14 pm

Fenerbahçe, Polonyalı Sebastian Szymanski’nin transferi konusunda, futbolcu ve kulübü FC Dynamo Moscow JSC ile görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi. Öte yandan Twitter’dan paylaşım yapan kulüp, “Ailemize hoş geldin Sebastian Szymanski!” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe yeni transferini duyurdu. Sarı-lacivertli kulüpten KAP’a yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Sebastian Szymanski’nin transferi konusunda, Futbolcu ve Kulübü FC Dynamo Moscow JSC ile görüşmelere başlanmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Fenerbahçe’den KAP’a yapılan diğer açıklamada ise transferin maliyeti açıklandı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Profesyonel futbolcu Sebastian Szymanski’nin transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. FC Dynamo Moscow JSC kulübüne toplam transfer bedeli olan 9.750.000 Avro 4 sene içerisinde eşit taksitlerle ödenecektir. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri kulübümüz tarafından karşılanacaktır”

Fenerbahçe daha önce Edin Dzeko, Ryan Kent, Alexander Djiku ve Umut Nayir’i kadrosuna kattığını açıklamıştı.

Barcelona Başkanı Laporta’dan Arda Güler itirafı! “Transfer savaşına girmedik”

“FENERBAHÇE’DE OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan 24 yaşındaki orta saha, transferden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Szymanski açıklamasında, “Burada, Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum. Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim, buranın bir parçası oldum ve bunun gururunu yaşıyorum. Bir an önce çalışmalara başlamak istiyorum. Fenerbahçe taraftarı ile stadımızda tanışmak için sabırsızlanıyorum. Onlara şunu söylemek istiyorum: Haydi hep beraber güzel bir sezon yaşayalım” ifadelerine yer verdi.

RESMİ HESAPTAN DUYURULDU

Fenerbahçe yeni transferini Twitter’dan paylaşım yaparak duyurdu. Sarı lacivertliler paylaşımlarında, “Ailemize hoş geldin Sebastian Szymanski!” dedi.