Fenerbahçe, Aziz Yıldırım’a teşekkür etti

2 Nisan 2021 Cuma

Fenerbahçe yaptığı açıklamada, “Haklı mücadelemizde yanımızda olan Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden açıklama yaparak eski başkan Aziz Yıldırım’a katıldığı televizyon programında Fenerbahçe’nin 1959 yılı öncesi şampiyonluklara ilişkin attığı adımlara verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

İLGİLİ HABER | Aziz Yıldırım: GS TV’yi izlerken utandım

Sarı-lacivertli takımın açıklaması şöyle:

”Bugün bir televizyon kanalına bağlanarak Fenerbahçe’mizin 1959 öncesi şampiyonluklar konusunda başlattığı haklı mücadelesinde yanımızda olan, Fenerbahçe’ye desteğini ortaya koyan Sayın Başkan Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz.

Bununla birlikte; Sayın Başkan Aziz Yıldırım, bu önemli açıklamalarında 1998-2018 yılları arasında kulübümüzde başkanlık yaptığı dönemde Kulübümüzün Türkiye Futbol Federasyonu’na, Kurullarına ve hiçbir kuruma bu konu ile ilgili bir başvurusu olmadığını bir kez daha vurgulamış ve yalanlarla kamuoyunu meşgul edenlerin karşısında gerçekleri ortaya koymuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu süreçte ilgililere ve tüm kamuoyuna çağrımız; ülkemizin, Türk futbolunun tarihinin, kulüplerin emeklerinin, efsanelerimizin izlerinin, birileri istiyor diye gerçek dışı sebeplerle yok sayılmasının önüne geçilmesi adına gereken iradenin ortaya konmasıdır.”

Benzer Haberler