Ezhel: Bu ülkeyi asla sevmeyi denemediğiniz bir şekliyle seviyorum

14 Mart 2021 Pazar

Ezhel: Bu ülkeyi asla sevmeyi denemediğiniz bir şekliyle seviyorum

Ünlü rapçi Ezhel, sosyal medya üzerinden Xatar’la fotoğrafına tepki gösterenlere “Evet Kürtçe konuşuyorum, evet Amedsporu paylaşıyorum. Ben bu ülkeyi asla sevmeyi denemediğiniz bir şekliyle seviyorum.” ifadeleriyle yanıt verdi.

Başarılı rapçi Ezhel, rap müzisyeni ve müzik prodüktörü Xatar’la çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ezhel, söz konusu fotoğraf nedeniyle kendisine tepki gösterenlere yanıt verdi.

Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan Ezhel, “Bana her terörist dediğinizde etimden et kopuyor adeta. İğreniyorum sizden.”

Ezhel, paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar ben insan bloklamaktan bıktım. Çıkın beni takipten. Beni açıklama yapmak zorunda bıraktığınız için de hepinizden ayrıca tiksiniyorum. Sırf Almanya’da herkesin tanıdığı, Mesut Özil’in de, sokakta gören herhangi birinin de direkt fotoğraf çekileceği Xatar’la fotoğrafım var diye bana terörist yakıştırması yapabildiğiniz için sizlerden utanıyorum. Umarım hayatınız boyunca iftiraya, ayrımcılığa ve lince maruz kalırsınız.

Kendimi bildim bileli ülkemin kanayan yarası olan terör belası birçok günahsız gibi benim köyümü de vurmuş, köylümü öldürmüş, aileme kurşun sıkmıştır. Yüzüme kazıdığım Ankara’mda canlar almıştır. Bana her terörist dediğinizde etimden et kopuyor adeta. İğreniyorum sizden. Eroin parası mı? Siz belli ki hiç ‘Yarınımız Yok’ şarkımı dinlememişsiniz.

Evet Kürtçe konuşuyorum, evet Amedsporu paylaşıyorum. Ben bu ülkeyi asla sevmeyi denemediğiniz bir şekliyle seviyorum. Her şeyiyle. Size rağmen sizi bile seviyordum belki bir yere kadar. Ama şunu biliyorum, ben ne dersem diyeyim siz işinize geleni yapmaya devam edeceksiniz. İdamımızı, hapıslığımızı, başarısızlığımızı dileyeceksiniz.

Hepinize inat Türkçe rap’ı dünyaya göstereceğim. Bu b*k dolu kalbinizle yaşamak zor olsa gerek size kolaylıklar diliyorum.”

Benzer Haberler