Ezgi Mola’nın bu konuşması tekrar gündem oldu!

2 Haziran 2021 Çarşamba

İpek Er’e cinsel saldırıda bulunmasının ardından intiharına sebep olmak suçlamasıyla yargılanan uzman çavuş Musa Orhan’a sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılan Ezgi Mola’nın geçmişte yaptığı bir konuşma sosyal medyada gündem oldu

Oyuncu Ezgi Mola 20 Ağustos 2020’de sosyal medya hesabından “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” paylaşımında bulunmuştu. DHA’da yer alan habere göre, Musa Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, Ezgi Mola’nın paylaşımı ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Başlatılan soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede, Mola hakkında “sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret” ve “hakaret” suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi. İddianame, Ankara 31’inci Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilerek, Mola hakkında dava açıldı.

Ezgi Mola’ya destek yağıyor: #YalnızDeğilsinEzgiMola

KONUŞMASI TEKRAR GÜNDEM OLDU

Oyuncu Ezgi Mola’nın eskiden katıldığı bir programda yaptığı konuşma sosyal medyada tekrar gündem oldu.

Mola’nın ilgili programdaki konuşması şu şekilde;

“Elalem Mars’a gitmeye kafa yorarken; biz aynı eforla ‘akşam eve tek parça gidebilecek miyiz ?’ diye kafa yormak istemiyoruz!” 

Benzer Haberler