Evi terk eden eşinin dedesi ve kuzenini otomobille ezerek öldürdü!

Yayın tarihi: 28 Haziran 2023 Çarşamba 12:17 pm - Güncelleme: 28 Haziran 2023 Çarşamba 12:17 pm

Ankara’da 30 yaşındaki İbrahim Çam, şiddet gördüğünü iddiasıyla iki çocuğuyla evi terk eden eşi Çağla Çam’a gittiği baba evinin önünde tepki gösterince tartışma çıktı. İbrahim Çam, dışarıya çıkan aile fertlerinin üzerine otomobilini sürdü; eşinin dedesi Feyzi Torun ile kuzeni 59 yaşındaki Mahi Aydos hayatını kaybetti.

23 Haziran’da Altındağ ilçesinde meydana gelen olayda, Çağla Çam, aynı zamanda kuzeni olan eşi İbrahim Çam’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek, iki çocuğu ile evi terk edip, baba evine gitti.

İbrahim Çam, kayınpederinin evine giderek, eşinin geri dönmesini isteyince tartışma çıktı. Aile fertleri, evin önünde tehditler savuran İbrahim Çam’a tepki gösterdi.

İbrahim Çam da aracıyla eşinin akrabalarının üzerine aracını sürdü. Çam’ın, aracıyla ezdiği hem eşi hem de kendisinin dedesi Feyzi Torun ile kuzeni Mahi Aydos hastanede hayatını kaybetti. Torun ve Aydos, yapılan otopsinin ardından toprağa verildi.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Evin önünde yaşanan tartışma ve Çam’ın, Torun ve Aydos’u ezmesi güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, aile fertlerinin İbrahim Çam’a tepki gösterdiği, Çam’ın da aracını onların üzerine sürdüğü ve Torun ile Aydos’un üzerinden geçtiği görüldü.

Olayın ardından kaçan İbrahim Çam, Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından dün akşam Ordu’nun Ünye ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı. Ankara’ya getirilen İbrahim Çam’ın sorgusu emniyette sürüyor.