EURO 2020’ye Coca Cola damgası: Bu sefer Ronaldo’ya fırlatıldı

24 Haziran 2021 Perşembe

EURO 2020’ye Coca Cola damgası: Bu sefer Ronaldo’ya fırlatıldı

EURO 2020’de Macaristan maçı öncesi bir basın toplantısında Coca Cola şişelerini kaldırıp “Su için” diyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’ya şişe atıldı.

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun EURO 2020’de Macaristan maçı öncesi basın toplantısında masadaki Coca Cola şişelerini kaldırıp “Su için” demesiyle başlayan ‘şişeli olaylar’ silsilesi devam ediyor.

F Grubu 3. maçı için Fransa ile karşı karşıya gelen Portekiz’de, 60. dakikada gelen ikinci penaltı golünün kutlamaları esnasında Cristiano Ronaldo’ya tribünden Coca Cola şişesi atıldı. Ardından bir taraftarın da sahaya girmesi üzerine güvenlik müdahale etmek zorunda kaldı.

Öte yandan daha önce Ronaldo ile birlikte Paul Pogba ve Locatelli basın toplantısında Coca Cola şişelerini kaldırmıştı.

RONALDO’DA YENİ REKOR GELDİ

2-2 biten bu maçtaki performansıyla Portekiz formasıyla 109. golüne imza atan Ronaldo, milli formayla en çok ağları sarsan oyuncu rekorunda ilk sırada yer alan İranlı Ali Daei’yi yakaladı.

Ronaldo, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası finallerindeki toplam gol sayısını 21’e çıkararak eski Alman futbolcu Miroslav Klose’yi geçti ve bu turnuvalarda en çok ağları sarsan oyuncu da oldu.

TIKLAYIN – IKEA, su şişesine Ronaldo’nun adını verdi

TIKLAYIN – Ronaldo’dan Coca Cola çıkışı: Su için

Benzer Haberler