Esra Ersoy karşı hamle yaptı! Fotoğraflar ortaya saçıldı

8 Ekim 2021 Cuma

Esra Ersoy, kendisi hakkında ‘cinsel taciz’ iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Ankaralı iş insanı M.Y. hakkında suç duyurusunda bulundu. ‘İftira’dan suç duyurusunda bulunan Ersoy, kanıt olarak savcılığa fotoğraf sundu.

‘Cicişler’ olarak bilinen kız kardeşlerden Esra Ersoy, kendisine iftira attığını söyleyen Ankaralı iş insanı M.Y. hakkında suç duyurusunda bulundu. Ersoy’un avukatı suç duyurusu dilekçesinde, müvekkili ile M.Y.’nin 11 yıl duygusal birliktelik yaşadığını ileri sürdü. “Şüpheli ilişkilerinin en başında müvekkilime bekar olduğunu söylemiş ve evlilik vaadi ile kandırmıştır. Müvekkilim şüphelinin evli olduğunu öğrenince ayrılmak istemiş; ancak şüpheli boşanacağını, ısrarla kendisini sevdiğini söyleyerek ayrılmak istememiştir. Bu şekilde müvekkilim şüpheliye aşık olmuş ve 11 yıl boyunca birlikte olmuşlardır. Ancak aralarında yaşanan küçük bir sorun sonrası şüpheli müvekkil hakkında karalama kampanyasına başlamış ve gerçeğe aykırı bir şekilde suç duyurusunda bulunmuştur” dedi.

“RAHATSIZ EDİCİ MESAJLAR ALMIŞTIR”

Dilekçede, ‘cinsel taciz’ soruşturmasına konu fotoğraf ve görüntülerin, iş insanı M.Y.’nin talebi üzerine müvekkili tarafından gönderildiğini belirten avukat, “Şüpheli, müvekkilimin masum olduğunu bilmesine rağmen asılsız bir beyanla soruşturma açılmasına neden olmuştur. Bu durum medyaya yansımış ve müvekkilimin cinsel taciz suçu işlediği algısı oluşturulmuştur. Bu algı nedeniyle sosyal medyadan rahatsız edici mesajlar almaya başlamıştır” dedi.

Dilekçede, M.Y. hakkında ‘hakaret’ suçundan soruşturma başlatılması ve dava açılması talep edildi.

YAZIŞMA VE FOTOĞRAFLAR DELİL

Ayrıca M.Y.’nin Esra Ersoy’dan ‘cinsel taciz’ soruşturmasına konu fotoğraf ve görüntülerini istediğine dair yazışmalar ile birlikte oldukları zamanlara ait fotoğraflar ve tatil yaptıkları otel kayıtları da savcılığa delil olarak sunuldu.

NE OLMUŞTU?

Ankaralı iş insanı M.Y., Esra Ersoy hakkında, kendisine sosyal medyadan müstehcen görüntülerini göndererek, tacizde bulunduğu iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılık, M.Y.’nin dosyaya sunduğu görüntüler ve yazışmalar sonrası Ersoy hakkında ‘cinsel taciz’ ve ‘kişinin huzur ve sükununu bozma’ suçlarından soruşturma başlatılmıştı.

“Ciciş” Esra Ersoy 13 yaşındaki çocuğa cinsel saldırıdan gözaltına alındı

 

 

 

 

Benzer Haberler