Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen erkekten ‘Pes’ dedirten paylaşım

27 Aralık 2021 Pazartesi

Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen erkekten ‘Pes’ dedirten paylaşım

Adana’da 3 yıl önce eski sevgilisini silahlı saldırıda yaralayıp tutuklanan Sefer B., tahliye edildikten bir süre sonra bu kez de kadını darbedip ustura ile yüzünü kesti. Olayın ardından yakalanan Sefer B., sosyal medya hesabından “Herkese elveda yakalandım” paylaşımını yaptı.

Adana’nın Çukurova ilçesinde yaşayan 38 yaşındaki A.O. isimli kadını 2017 yılında 31 yaşındaki sevgilisi Sefer B.’den ayrılma kararı aldı. Buna rağmen Sefer B.’den bir türlü kurtulamadı. Tekrar sevgili olmak isteyen Sefer B. vücudunun her tarafına kadının adını ve sevgili olduğu tarihi yazdırıp kadını rahatsız etmeye devam etti. Ayrıldıktan hemen sonra kadının otomobiline silahlı saldırı düzenleyen Sefer B., 3 yıl önce ise A.O.’yu bacaklarından 4 kurşunla yaraladı. Bu olaydan dolayı Sefer B.’ye mahkeme önce 3 yıl 9 ay hapis cezası verip, daha sonra bu cezayı 2 yıl 9 ay 22 güne düşürdü. Sefer B.’nin cezaevinde yattığı 4 aylık süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi.

Sefer B. tahliye edildikten sonra da tekrar birlikte olmak için kadını tehdit etmeye başladı. Bu nedenle A.O. 13 kez savcılığa başvurarak şikayetçi oldu. Bu şikayetler sonunda A.O.’ya panik butonu verilip, Sefer B.’ye de elektronik kelepçe takılarak uzaklaştırma cezası verildi.

USTURAYLA YÜZÜNÜ KESTİ

Ancak buna rağmen 28 Kasım günü akşam Sefer B., A.O.’nun bir restoranda olduğunu öğrenip elektronik kelepçeyi çıkartarak restorana girip, kadını önce darp edip daha sonra da ustura ile yüzünü kesip olay yerinden kaçtı. Kadının yüzüne sayısız dikiş atılırken, Sefer B. ise polis tarafından aranmaya başlandı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Dün yakalanan Sefer B., ifadesinin ardından çıkartıldığı Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sefer B.’nin ise sorgusunda, ”Pişmanım, üzerime atılan suçlamayı kabul etmiyorum” dediği öğrenildi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIM YAPTI

Polis tarafından yakalandıktan sonra Sefer B.’nin sosyal medya hesabından “Herkese elveda yakalandım” paylaşımı yapması dikkat çekti.

Müstehcen çocuk fotoğraflarından koleksiyon yapan erkek, serbest bırakıldı

Benzer Haberler