Eski sevgilinin şantajlarına dayanamayan genç kız: İlaç verip tecavüz etti, susmak istemiyorum

2 Eylül 2020 Çarşamba

Eski sevgilinin şantajlarına dayanamayan genç kız: İlaç verip tecavüz etti, susmak istemiyorum

Mersin’de yaşayan N.P. (18), eski erkek arkadaşı H.G.’nin (23) gizlice çektiği görüntüleriyle şantaj yaparak cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. N.P., “Bugüne kadar korkudan sustum ama artık susmak istemiyorum” dedi.

Edinilen bilgiye göre, bir süre birliktelik kurduğu erkekten ayrılmak isteyen N.P., ilişkiyi bitirmek isteyince H.G., gizlice çektiği görüntüler ile şantaj yapmaya başladı.

‘ARTIK SUSMAK İSTEMİYORUM’

Geçen haziran ayında savcılığa suç duyurusunda bulunan ve 1 yıldır cinsel yolla bulaşan HPV virüsü (Human papilloma virus) ile mücadele ettiğini söyleyen N.P., “H.G. ile geçen yıl sevgili olduk ve birlikte olduk. Gizlice kaydetmiş. Ayrılmak istediğimde ‘Elimde görüntülerin var’ diyerek, tehdit etti. Görüntüleri bana gönderdi. ‘Evime gelmezsen görüntüleri ailene yollarım, internete yayarım’ diyerek, şantaj yaptı. Korkup evine gittim. Bana ilaç verip uyutarak, tecavüz etti. Daha sonra virüs kaptığımı öğrendim, 1 yıldır tedavi görüyorum. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulundum” dedi.

H.G.’nin gerekli cezayı almasını isteyen N.P., “Bugüne kadar hep korkup, sustum ama artık susmak istemiyorum. Can güvenliğim yok. Uzaklaştırma kararı verildi ama fayda etmiyor. Ailesi, arkadaşları her gün arayarak, mesaj atarak tehdit ediyor” diye konuştu.

 

Benzer Haberler