‘Sadece bir avuç insan biliyor…’ Bahçeli’nin ‘gerçek hastalığı’nı “tahlil sonuçları” elimde diyerek açıkladı

Yayın tarihi: 9 Şubat 2020 Pazar 7:14 pm - Güncelleme: 10 Şubat 2020 Pazartesi 5:40 pm

Bahçeli’nin hastalığını sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP ve İYİ Parti üst yönetiminin bildiğini öne süren Sabahattin Önkibar, Bahçeli’nin, Erdoğan’ın talimatı ile Şehir Hastanesi’ne yönlendirildiğini de ileri sürdü.

MHP lideri Bahçeli’nin hastalığının, açıkladığı gibi üst solunum enfeksiyonu olmadığını ileri süren Sabahattin Önkibar, “Bahçeli’nin hastalığının tam adı Kardiyomiyopati” dedi.

 

AKP adaletinin iki yüzü!

‘CİĞERLERİ SIVI TOPLUYOR’

Bahçeli’nin kalp hastası olduğunu öne süren Önkibar, “‘Kardiyomiyopati ne demek’ diye sorarsanız… Kalp kasları çok zayıf. Kalp, pompa fonksiyonunu yerine getiremiyor. Kan yetirince temizlenemiyor ve ciğerlerde sıvı toplanıyor. Bu hastalığın belirgin özelliği aşırı halsizlik, bellek kaybı ve Allah korusun pıhtı atmaları görülüyor bu tür hastalarda” şeklinde konuştu.

Bahçeli’nin halsizliğinin kamuoyuna da yansıdığını söyleyen Sabahattin Önkibar, Bahçeli’nin hastalığının halk arasında “kalp yetmezliği” olarak bilinen rahatsızlık olduğunu iddia etti.

 

BAHÇELİ’YE AİT OLDUĞU İDDİA EDİLEN TAHLİL SONUÇLARI

Devlet Bahçeli’ye ait olduğunu iddia ettiği tahlil sonuçlarına ilişkin de bilgiler de veren Sabahattin Önkibar, “Üç profesör Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığıyla ilgileniyor. Özel olarak Bakanlık tarafından görevlendirildiler. Bunlardan bir tanesi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın akrabası. Bu isim Bahçeli’nin çok sevdiği bir isim. Bahçeli özellikle bu ismi istedi. Vallahi bu bilgileri ben ondan almadım” dedi.

SADECE BİR AVUÇ İNSAN BİLİYOR

Bahçeli’nin hastalığını sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP ve İYİ Parti üst yönetiminin bildiğini öne süren Sabahattin Önkibar; MHP liderinin Erdoğan’ın talimatı ile Şehir Hastanesi’ne yönlendirildiğini de ileri sürdü.

 

Selahattin Önkibar: İktidarın ekran vaizleri ‘Yeni bir Malazgirt zaferi’ diye pazarlıyor