Eşini bıçakladığı için tutuklanmıştı… Tahliyesinin ardından kızını döverek öldürdü!

21 Nisan 2020 Salı

Eşini bıçakladığı için tutuklanmıştı… Tahliyesinin ardından kızını döverek öldürdü!

1 yıl önce tartıştığı eşi Rukiye Aslan’ı bıçakladığı için cezaevine giren ve tahliyesinin ardından ailesinin yanına dönen eşinden 3 çocuğunu alarak yaşadığı eve geçen Müslüm Aslan, büyük kızı Ceylan’ı döverek öldürdü.

Olay, geçen cuma günü Güzelvadi Mahallesi’nde meydana geldi. 1 yıl önce tartıştığı eşi Rukiye Aslan’ı bıçakladığı için cezaevine giren ve tahliyesinin ardındana ailesine dönen eşinden 3 çocuğunu alarak yaşadığı eve dönen Müslüm Aslan, büyük kızı Ceylan’ı dövdü. Aslan, 155 ihbar hattını arayarak çocuğunu darp ettiğini belirterek adresini verdi. İhbarın ardından eve giden polis, çocuk ambulansla hastaneye kaldırırken, kaçan babayı da bir parkta yakalayarak gözaltına aldı.

Eşine şiddetten tutuklanmıştı, infaz yasasıyla tahliye olacak: ‘Kaldığı yerden devam etsin diye bırakılıyor’

Gözaltındaki sorgulamasının ardından adliyeye sevk edilen Müslüm Aslan, tutuklanarak cezaevine konuldu. Bu arada evde yapılan incelemede kızını döverek ölümüne neden olan Müslüm Aslan’ın olayın ardından sıçrayan kan izlerinin bulunduğu perdeyi keserek sobaya atıp, yaktığı belirlendi.

İnfaz yasasısıyla cezaevinden çıktı, arkadaşını öldürdü!

CEYLAN YAŞAMA TUTUNAMADI

Hortumla yediği dayak ile ağır yaralanan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen Ceylan ise dün gece doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Ölümü ile annesi, kardeşleri ve yakınlarını yasa boğan küçük Ceylan’ın cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Adalet Bakanlığı ‘infaz yasasıyla’ salınan suçlular için kaygılı

“BOĞAZIMI KESTİĞİ İÇİN CEZAEVİNE GİRDİ”

Kızının ölümünün ardından iki oğlu ile babaevinde yaşamını sürdüren Rukiye Aslan, boşanma davası açtığı Müslüm Aslan’dan evlilikleri süresince sürekli şiddet gördüğünü belirterek, “Eşim beni daha önce sürekli dövüyordu. Geçen yıl ramazan ayında boğazımı makasla keserek beni darp etti. Ben de çocuklarımı alarak babamın evine geldim. Ölümden zor kurtuldum. Boşanma davası açarak şikâyetçi oldum. Polisler, bunun üzerine Müslüm’ü yakalayarak cezaevine koydular. Çıktıktan sonra bana ‘barışalım sorunları halledelim’ dedi ama kabul etmedim” dedi.

Kızının döverek öldürdüğünü söyleyen Rukiye Aslan, “Eşim cezaevinden çıktıktan sonra çocukları birkaç günlüğüne görmek için yanına almak istedi. Ben de babaları olduğu için izin verdim. Ama geri göndermesini istediğimde beni hep oyaladı. Çocuklarıma sürekli şiddet uyguluyormuş. Kızımı ‘annen buraya geldi mi yalan söyleme’ diyerek dövmüş. Kollarından duvara asmış, sonra hortumla döve döve bayıltmış. Ceylan kanlar içinde kalınca da 2 oğlumu taksiyle bizim evin önüne bırakıp kaçmış. Kızım öldü, yıllardır bana ve çocuklarıma hayatı zindan eden bu caninin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum” diye konuştu.

‘Virüs laboratuvarda üretildi’ iddialarına DSÖ son noktayı koydu

İngiliz Bakan’dan ‘sahte hesap’ skandalı! Tüm dünyayı etkileyecek propaganda

Benzer Haberler