Eşi ve kızına naylon poşeti eriterek işkence etmişti, ölü bulundu!

20 Nisan 2020 Pazartesi

Ağrı’da eşi ve kızına naylon poşeti eriterek işkence ettiği gerekçesiyle tutuklandığı cezaevinden tahliye olan Ramazan İnanç, ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede İnanç’ın göğsüne isabet eden 3 kurşunla öldüğü belirlendi.

Geçen yıl 8 Kasım’da Doğubayazıt’a bağlı Büyük Ağrı Mahallesi Funda Sokak’ta meydana gelen olayda alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Ramazan İnanç, eşi Müjgan İnanç’ı dövdükten sonra naylon poşeti eriterek, yüzü ile ayaklarına damlattı. Annesinin çığlıklarını duyan kızı N. İnanç’ın ise alnını eriyen naylon ile yakan Ramazan İnanç, yakalanarak gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından 11 Kasım’da mahkemeye çıkarılan şüpheli tutuklandı. Ramazan İnanç, yaklaşık 5 ay cezaevinde kaldıktan sonra 10 gün önce tahliye edildi.

Eşi ve kızının yüzünü naylon poşet eritip yakan kişi tutuklandı

ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Abdigör Mahallesi’nde silah sesleri duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye giden polis ekipleri, Seher sokakta bulunan tepelik alanda bir erkek cesedi buldu. Yapılan incelemede göğsüne isabet eden 3 kurşunla öldüğü belirlenen kişinin, eşi ve kızına işkence yapan Ramazan İnanç olduğu belirlendi. İnanç’ın cesedi, Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İstanbul’da o görüntülere ceza yağdı!

EŞİNİN AMCASINI YARALADI

Olayla ilgili yürütülen soruşturmada Ramazan İnanç’ın cezaevinden çıktıktan sonra eşinin amcası Mehmet Ali Akdağ’ın evine gittiği ve tartışmanın ardından bıçaklayarak kaçtığı belirlendi. Görgü tanıkların ifadesine göre bıçaklama suçundan hakkında yakalama kararı bulunan İnanç’ın üç otomobille olay yerine getirildiği ve burada darp edildikten sonra öldürüldüğü anlaşıldı. Bunun üzerine polis ekipleri İnanç’ın götürüldü 3 otomobili terk edilmiş hale bulurken, şüpheli olarak bıçaklanan Akdağ’ın yakınları olduğu belirlenen 13 kişiyi yakaladı. Doğubayazıt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine götürülen 13 kişinin sorgulaması sürüyor.

İnfaz yasasısıyla cezaevinden çıktı, arkadaşını öldürdü!

Benzer Haberler