Ertuğrul Özkök’ten Ece Üner’e: Kardashian, en büyük “adalet savaşçılarından” biri, görmediğin böyle bir kaynağı daha var

30 Eylül 2020 Çarşamba

Ertuğrul Özkök’ten Ece Üner’e: Kardashian, en büyük “adalet savaşçılarından” biri, görmediğin böyle bir kaynağı daha var

Ertuğrul Özkök, Ece Üner’in “Kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” sözleriyle hedef aldığı Kim Kardashian’ın hukuk dersi aldığını ve ‘adalet savaşçıları’ndan biri olduğunu belirtti.

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner’in Ermeni asıllı ABD’li Kim Kardashian’a yönelik sözlerine köşesinde yorumladı.

Kim Kardashian’ın hukuk dersi aldığını ve ‘adalet savaşçıları’ndan biri olduğunu belirten Özkök, “Ama bil ki onun ekranda görmediğin böyle bir kaynağı daha var. Bu küçültücü ifadeler, korkarım birçok kadının gözünde senin değil, onun tezlerine yardımcı olur” ifadesini kullandı.

Kim Kardashian’dan Ermenistan paylaşımı: Türkiye uyarılmalı

“KİM KARDASHİAN SADECE REALİTY ŞOVDA GÖRDÜĞÜMÜZ BİR KADIN DEĞİL”

“Kim Kardashian sadece reality şovda gördüğümüz bir kadın değil” diye yazan Özkök, “Twitter’da 60 milyondan çok takipçisi var. Instagram’daki takipçi sayısı ise dün itibarıyla 189 milyon kişiydi. Yani büyük bir ‘influencer’. ‘Ne olacak canım bir magazin figürü’ deyip geçebilirsiniz. Ama o kadar da değil. Bunu daha önce yazmıştım, bir kere daha tekrar edeyim. Kim Kardashian West şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük “adalet savaşçılarından” biri… Attığı tweet’lerle, paylaşımlarıyla, ülkesindeki mahkûmların haklarını savunuyor. Bir adalet reformu yapılması için çalışıyor. Beyaz Saray ve Kongre üzerinde epey de etkili oldu… Oxygen’de “Kim Kardashian West: Adalet Projesi” adlı bir belgeseli yayınlandı. Yaşı 39…” değerlendirmesinde bulundu.

“AMA BİL Kİ GÖRMEDİĞİN BİR KAYNAĞI DAHA VAR”

Özkök, Üner’e seslenerek, “Avukat olmak için durmadan hukuk metinleri okuyor. Ayrıca bunu olmak için haftada 18 saat zorunlu olarak bir hukuk kurumunda çalışma şartını da yerine getiriyor. Önümüzdeki günlerde bir hukuk fakültesi öğrencisinin alacağı bütün dersleri almaya hazırlanıyor. Diyeceğim Sevgili Ece, ona kız… Sen de eleştir. Hatta sert dille eleştir. Ama bil ki onun ekranda görmediğin böyle bir kaynağı daha var. Bu küçültücü ifadeler, korkarım birçok kadının gözünde senin değil, onun tezlerine yardımcı olur” ifadesini kullandı.

Televizyonlar karartılırken bu da Türkiye’de konuşan bir televizyoncu!

 

Benzer Haberler