Erkek arkadaşının ablasına fotoğraf gönderdi

6 Temmuz 2021 Salı

Erkek arkadaşının ablasına fotoğraf gönderdi

İstanbul’da bir kadın duygusal ilişki içerisinde olduğu sevgilisiyle ayrıldıktan sonra kıskançlık krizine girerek şantaj yaptı. Eski sevgilisinin ablasına çıplak fotoğraf gönderdi.

Olay geçtiğimiz yıllarda İstanbul Kağıthane’de meydana geldi. Geçtiğimiz yıllarda Gökhan K., kız arkadaşı Güner K.’nın psikolojik sorunlarını gerekçe göstererek ilişkiyi sonlandırmaya karar verdi.
Çift ilişkiye son verdikten sonra Gökhan K., başka bir ilişkiye başladı. Sosyal medya üzerinden eski sevgilisini takip eden Güner K., eski sevgilisinin yanında başka bir kızla birlikte fotoğraf görünce öfkelenerek Gökhan K.’nın ablasına bir fotoğraf gönderdi. Genç kadının gönderdiği fotoğrafta üzerinde sadece iç çamaşırı ve Gökhan K.’nın ise üzerinde kıyafet bulunmuyordu.
Bununla da yetinmeyen genç kadın eski sevgilisine, kendisinden hamile olabileceğini eğer kendisiyle evlenmezse her yere şikayette bulunup mesleğinden edeceği şantajında bulundu. Aldığı mesajlar karşısında şoke olan genç adam karakola giderek eski sevgilisi tarafından şantaja maruz kaldığı yönünde şikayette bulundu. Şikayet üzerine kadın hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan genç kadın eski sevgilisinin kendisini başka kadınlarla aldattığını, bu eylemi başka kadınlara da yaptığını bildiği için bir anlık sinirle bu şekilde davrandığını ifade etti. Kadının 3 yıl hapsi isteniyor.

Benzer Haberler