Erkan Petekkaya’dan kötü haber

8 Aralık 2021 Çarşamba

Erkan Petekkaya’dan kötü haber

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Sana Söz dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya‘dan kötü haber geldi. Petekkaya ameliyat masasına yatacak.

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizide can verdiği ‘Ali Kaptan’ rolüyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanan ve ardından televizyon ekranlarının reyting rekorları kıran dizilerinde başrol görevi üstlenen Erkan Petekkaya, geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

AMELİYAT MASASINA YATACAK

Hastanede yapılan müdahaleler sonrası sağlığına kavuşan ve hastaneden taburcu olan Erkan Petekkaya ilk kez  konuştu. Şu sıralar ‘Sana Söz’ isimli dizide ‘Ömer Komiser’ rolüyle beğeni toplayan Erkan Petekkaya sağlık durumuyla alakalı merak edilenleri yanıtladı. Erkan Petekkaya sağlık durumu hakkında, “Böbreklerimde sorun vardı, yaklaşık olarak 3-4 gün hastanede tedavi gördüm. Küçük bir operasyon geçirmem gerekiyor. Fakat dizi çekimleri yoğun o yüzden o operasyonu şimdilik erteledim. İlerleyen zamanlarda böbreğime stent takılması gerekiyor. Bu yüzden ameliyat masasına yatacağım” dedi.

Erkan Petekkaya hastaneye kaldırıldı

Benzer Haberler