Eren-15 Operasyonu’nda 1 asker şehit oldu

30 Mayıs 2021 Pazar

Eren-15 Operasyonu’nda 1 asker şehit oldu

Ağrı’da Eren-15 Operasyonu’nda çıkan çatışmada Uzman Çavuş Hüseyin Keleş, kaldırıldığı Doğubayazıt Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

İçişleri Bakanlığı’ndan Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu’nda çıkan çatışma sonucu bir jandarma personelinin şehit olduğu bilgisi verildi. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, “Şehidimize Allah’tan rahmet, aziz milletimize, kederli ailesine ve jandarmamıza başsağlığı diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş’in Ankara’daki ailesine şehadet haberi verildi. Jandarma yetkilileri, sağlık ekipleriyle geldikleri Keçiören ilçesi Kafkas Mahallesi’nde yaşayan Peruzat ve Hasan Keleş çiftine oğullarının şehit olduğu haberini verdi.

İki çocuk babası olan şehidin komşuları ve yakınları babaevinde bir araya gelirken evinin bulunduğu binaya polis ve jandarma ekipleri Türk bayrağı astı. Evin önünde belediye, sağlık, polis ve jandarma ekipleri de hazır bulundu.

MSB: TCG AKIN’da rahatsızlanan asker şehit oldu

MSB acı haberi sosyal medya hesabından verdi: Bir askerimiz şehit oldu

 

Benzer Haberler