Erdoğan’ın iftarına katılan Hülya Avşar’a Yeşim Salkım’dan eleştiri

19 Nisan 2022 Salı

Erdoğan’ın iftarına katılan Hülya Avşar’a Yeşim Salkım’dan eleştiri

Yeşim Salkım, “Bu saatten sonra gerekirse simit yeriz” açıklamasıyla günlerce konuşulan Hülya Avşar’ın AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar davetine katılmasını eleştirdi. Avşar’ın simit çıkışını hatırlatan Salkım, “Simit var mıymış bari” dedi.

Hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen iftar davetine ünlü isimler akın etti. Günler önce düzenlenen davetin yankıları ise sürmeye devam ediyor. Yeşim Salkım da davete giden Hülya Avşar’ı eleştirdi.

Yandaş sanatçılar Erdoğan’ın iftarında

AVŞAR’I SİMİT ÇIKIŞI ÜZERİNDEN ELEŞTİRDİ

Eğlenceli halleriyle İftar davetine damga vuran Hülya Avşar, eline fotoğraf makinesi alarak Emine Erdoğan ve diğer konukların fotoğraflarını çekti. Bu halleriyle Twitter’da çok konuşulan Avşar’a Yeşim Salkım’dan yorum gecikmedi. Avşar’ın “Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak” sözlerini hatırlatan Salkım, “Simit var mıymış bari iftarda” dedi.

Yeşim Salkım’ın kısa sürede sosyal medyada konuşulmaya başlanan eleştirisine Hülya Avşar’dan ne cevap geleceği ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler