Erdoğan’dan Kenan Sofuoğlu’na izin çıkmadı

20 Şubat 2020 Perşembe

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası’na misafir yarışçı olarak katılmak isteyen AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu‘na izin vermedi.

İcraatlarından çok özel hayatıyla gündeme gelen AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Motobike İstanbul Fuarı’nın açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

Kenan Sofuoğlu’ndan sanatçıları hedef gösterdi: Tüm başarılarını Erdoğan’a bağladı

“SİYASETE ISINAMADIM”

Siyasete bir türlü ısınamadığını belirten Sofuoğlu, “Bana ‘sevmedin neden bırakmıyorsun?’ şeklinde sorular yöneltiliyor. Kafama göre bırakıp devam edemeyeceğim bir ortamda değilim. Görev sürem dolduğu zaman bu işi bırakıp asıl işime geri dönmek istiyorum. Şu anki görevimi en iyi yapma gayretindeyim” ifadelerini kullandı.

Lamborghini’li Kenan Sofuoğlu, 560 bin liralık saatini çaldırdı… Hublot’tan yardım istedi

ERDOĞAN’DAN İZİN ÇIKMADI

Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası’na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini belirten Sofuoğlu, “Cumhurbaşkanımızdan izin istedim ancak izin vermedi. Sporcularla sürekli antrenman yapıyorum. Eskisinden daha iyiyim. Motosiklete ve yarışlara çok fazla özlem var. Bu yıl bir kere misafir olarak yarışmak istiyorum. Cumhurbaşkanımız ısrarla ‘hayır’ diyor, ben de ısrarla sormaya devam edeceğim” dedi.

Benzer Haberler