Erdoğan: Malum takıma gereken dersi vermeye hazır mıyız?

20 Kasım 2021 Cumartesi

Partisinin Gümüşhane İl Danışma Toplantısı’na telefonla bağlanan Erdoğan, “Hiç endişeniz olmasın, biz dimdik ayaktayız” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın AKP Gümüşhane İl Danışma Toplantısı’na telefonla bağlanarak partililere hitap etti.

Erdoğan, “Sizleri İstanbul’dan en kalbi duygularla selamlıyorum. Günümüz kutlu olsun, geleceğimiz aydınlık olsun inşallah” ifadelerini kullandı. Erdoğan, şunları kaydetti:

“Hiç endişeniz olmasın, biz dimdik ayaktayız. Ayakta tutun yeter ki Gümüşhane’mizi her zaman olduğu gibi çok çok farklı müstesna bir şekilde inşallah 2023’e hazırlayın. 2023’te Cumhur İttifakı olarak Gümüşhane’den silme çıkmaya kararlı mıyız? Bu malum takıma da gereken dersi vermeye de hazır mıyız? Gerek ana kademe gerek kadın kolları gerek gençlik kolları olarak inşallah kapı kapı dolaşmak suretiyle 2023’te ben inanıyorum ki Gümüşhane ve Bayburt gayet başarılı bir netice almak suretiyle inşallah her zaman olduğu gibi Gümüşhane’nin sesi, Bayburt’un sesi çok daha farklı, çok daha güçlü çıkacaktır. Ben bu duygular içerisinde sizleri selamlıyor ve tüm ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarımıza başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun.”

‘Lütfi Elvan ve pek çok ismin istifası kabul edilmedi’

Benzer Haberler