Erdoğan kabul etti: Sıkıntılarımız var

29 Kasım 2021 Pazartesi

Erdoğan kabul etti: Sıkıntılarımız var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Sinop Ayancık Terminal Köprüsü’nün Açılış Töreni’ne gönderdiği video mesajda, ” İnşallah bugünkü sıkıntılarımızın da üstesinden hep birlikte geleceğiz” dedi.

Erdoğan konuşmasında, dolar krizi üzerine TL’deki değer kaybının ardından yaşanan geçim sıkıntılarının ardından yurttaşlara çağrı yaptı. Ekonomik kriz üzerine muhalefet tarafından sert eleştiriler yöneltilen Erdoğan, “Sizlerden felaket tellallarına kulak asmadan, hükümetinize ve devletinize güvenmeye devam etmenizi istiyorum” dedi.

“Son 19 yılda millete verdiği tüm sözleri tutan bir kadro olarak inşallah bundan sonra da insanımıza mahcup olmayacağız. Başkaları ülkenin felaketinden çıkar devşirmenin hesabını yaparken biz Sinop’la beraber 81 vilayetimizin tamamı için çalışmayı sürdüreceğiz. Bugüne kadar nasıl sırt sırta vererek nice badireyi aştıysak inşallah bugünkü sıkıntılarımızın da üstesinden hep birlikte geleceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyorum. Rabbim bizleri her türlü beladan, musibetten, felaketten korusun diyorum” ifadesini kullandı.

Erdoğan: Faiz düşecek, ekonomi programından vazgeçmeyeceğiz

Benzer Haberler