Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti

29 Aralık 2019 Pazar

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı sosyal sorumluluk projesinde yer alacak Hande Yener ve Demet Akalın’la toplantı yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen kabulde Hande Yener ve Demet Akalın, çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı yer alacakları sosyal sorumluluk projesi hakkında, Erdoğan’a bilgi verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un da hazır bulunduğu kabulde yapımcı Polat Yağcı ile Akalın’ın eşi Okan Kurt da eşlik etti.

“BU KONUDA FAYDA SAĞLAYABİLİRSEK NE MUTLU BİZE”

Yağcı, Instagram hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, “Herkes ‘Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?’ diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet’le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.