Epözdemir’den istifa açıklaması: Galatasaray ve Fenerbahçe dost olamaz

17 Aralık 2021 Cuma

Rezan Epözdemir, Galatasaray yönetim kurulundan istifa etmediğini, sadece Sportif AŞ görevlerini bıraktığını açıkladı.

Rezan Epözdemir, İstanbul’daki bir otelde basın mensupları ile bir araya geldi. Epözdemir, Galatasaray Sportif AŞ yönetimindeki görevlerinden istifa ettiğini ancak Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’ndaki görevlerinden ise istifa etmediğini açıkladı.

Sportif AŞ’de kendisini istifaya götüren süreci aktaran Epözdemir, Beşiktaş maçından sonraki açıklamaları sonrasında yalnız bırakıldığını, sonrasında ise düşüncelerinin yönetim kurulu ile farklılıklar gösterdiğini söyledi.

“GALATASARAY İLE FENERBAHÇE DOST OLAMAZ”

Epözdemir, Galatasaray ile Fenerbahçe ‘nin hiçbir zaman dost olamayacağını, bu dostluk durumunun her zaman karşısında olacağını belirterek, Galatasaray-Fenerbahçe kadın futbol takımlarının oynadığı maçın ardından Fenerbahçeli yönetici Erol Bilecik’in yaptığı açıklamalara kulüp nezdinde bir tepki gösterilmesi gerektiğini ancak bunun gösterilmediğini ve Erol Bilecik’in de yaptığı açıklamalar sonrasında özür dilemediğini kaydetti.

“SİVASSPOR MAÇINDAKİ HAKEM HATALARINA TEPKİ GÖSTERİLMEDİ”

Epözdemir ayrıca Demir Grup Sivasspor ile oynadıkları maçta hakem hataları olduğunu herkesin gördüğünü söyleyerek, bu konuyla ilgili bir tepki gösterilmesi gerektiğini başkan Burak Elmas’a aktardığını dile getirdi.

Epözdemir, “Sayın Burak Elmas’la görüşüp açıklama yapılması gerektiğini söyledim ama başkanımız, ‘Galatasaray başkanı zırt pırt konuşmaz, gündelik kaygılarla burayı yönetmiyoruz’ dedi. Ben de Galatasaray başkanının iradesine karşılık bir şey yapmam” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’da istifa depremi!

Benzer Haberler