Emniyet müdürü ve oğlu, kazada hayatını kaybetti

17 Ekim 2021 Pazar

Emniyet müdürü ve oğlu, kazada hayatını kaybetti

Eskişehir’de emekli emniyet müdürü Hasan Çevik, kullandığı otomobille, kavşaktan dönüş yapmak isteyen TIR’ın dorsesine çarptı. Kazada dorseye sıkışan otomobilin sürücüsü Hasan Çevik  ile oğlu Ahmet Buğra Çevik hayatını kaybetti.

Emekli emniyet müdürü Hasan Çevik  idaresindeki otomobil, Eskişehir-Ankara kara yolunun 16. kilometresinde Cengiz Alav’ın kullandığı tırla çarpıştı. Kazada dorsenin altında girerek hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Çevik ile oğlu Ahmet Buğra Çevik hayatını kaybetti. Çevik ile oğlunun cenazeleri, incelemenin ardından otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gönderildi.

İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, kaza yerine gelerek görevlilerden bilgi aldı.

Ulaşıma kapanan Eskişehir-Ankara kara yolu, kazaya karışan araçların kaldırılmasının ardından trafiğe açıldı.

VALİDEN TAZİYE MESAJI

Kütahya Valisi Ali Çelik, sosyal medyadan Çevik ve oğlu için taziye mesajı yayımladı. Vali Çelik, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kütahya’mızda 3 yıl başarıyla emniyet müdürlüğü yapan Hasan Çevik ile oğlu Buğra’nın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Müdürümüze ve Buğra’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine, bütün emniyet teşkilatına sabır ve başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Benzer Haberler