Ebru Gündeş’ten imalı paylaşım

10 Haziran 2021 Perşembe

Ebru Gündeş’ten imalı paylaşım

Reza Zarab’ı aldatıldığı için boşayan Ebru Gündeş, sosyal medya hesabı üzerinden imalı bir paylaşım yaptı.

Ebru Gündeş’in sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşım binlerce paylaşım yaptı. Ebru Gündeş sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile kafaları karıştırdı. Ünlü sanatçı Instagram hesabından, “Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye” yazarak Özdemir Asaf’tan alıntı yaptı.
İhanet nedeniyle boşanma davası açan Ebru Gündeş geçtiğimiz aylarda 11 yıllık eşi Reza Zarab ile yollarını ayırmıştı. Evliliklerini bitiren eski çiftin Alara adında bir de kızları bulunuyor. Ebru Gündeş, Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Gündeş dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Gündeş’in “Tanıyorum” dediği kadının Hadise olduğu iddia edilmişti.

HADİSE YALANLAMIŞTI

Bunun üzerine açıklama yapan Hadise “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” diyerek yasak aşk iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı.

Benzer Haberler