Ebru Gündeş’in sürpriz evliliğinden yasak aşk çıktı iddiası: Eski eşten manidar paylaşım

Yayın tarihi: 26 Şubat 2024 Pazartesi 4:05 pm - Güncelleme: 26 Şubat 2024 Pazartesi 4:09 pm

Ebru Gündeş ve 12 yaş küçük sevgilisi Murat Osman Özdemir’in geçtiğimiz günlerde Dubai’de evlendiği iddia edildi. Sevgililerin iki yıl önce de yasak aşk yaşadığı iddialarının üzerine ise Özdemir’in eşi Selin Kabaklı manidar bir paylaşım yaptı.

Daha önce üç evlilik yapan bir çocuk annesi Ebru Gündeş’in yeniden evlendiği iddia edildi. Gazeteci Bilal Özcan’ın Youtube kanalında canlı yayın konuğu ses sanatçısı Onur Akay oldu. Ebru Gündeş’in iş insanı Murat Özdemir ile Dubai’de sessiz sedasız evlendiği iddia edildi. Akay, “Ebru Gündeş ve Murat Özdemir, Dubai’de evlendi. Ebru Gündeş dünya evine girdi. Balayında ise çift Körfez Turu yapacak” dedi.

“BU EVLİLİK TEKLİFİNİ MURAT ÖZDEMİR YAPMIŞTI”

Akay ayrıca, Murat Özdemir’in Ebru Gündeş için Selin Kabaklı’ya boşanma davası açtığını ve anlaşmalı boşanma için baskı yaptığını da sözlerine ekledi.

Onur Akay söz konusu iddiasıyla ilgili şunları kaydetti:

“Bu magazin oyununu Murat Özdemir’in anlaşmalı boşanması ve Ebru Gündeş’in yuva yıkan bir kadın gibi görünmemesi için yaptılar. Rassan Khoshnaw Ebru Gündeş’e evlilik teklifi için Dubai’deki bir kral dairesini tutmuş, 1.8 milyon dolarlık tektaş yüzük almış ve İtalyan bir piyanistin melodileri eşliğindeki teklifte bulunmuş şeklinde haberler çıkmıştı. Aslında bu evlilik teklifini Murat Özdemir yapmıştı”

SELİN KABAKLI’DAN MANİDAR PAYLAŞIM

Selin Kabaklı ise bu iddiaların gündeme geldiği esnada manidar bir paylaşımda bulundu. Kabaklı sosyal medya hesabından “İlahi adalet diye bir terazi var. Asla şaşmaz. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Gönlü kırılan sabretsin…” ifadelerini paylaştı.

AŞKLARI İKİNCİ KEZ ALEVLENDİ

Posta’nın haberine göre, Murat Osman Özdemir 2018’de 2002 Best Model birincisi Selin Kabaklı ile Adana’da evlendi. Çiftin bir kızı oldu. Özdemir, Ebru Gündeş ile 2 yıl önce arkadaş ortamında tanıştı. Bir süre gizli saklı görüştüler. Bu ihaneti Selin Kabaklı duyunca kıyamet koptu. Murat Osman Özdemir, şarkıcı ile ilişkisini bitirip tekrar evine döndü. Eşini çok sevdiğini söyleyip af diledi. Yalnız kalan Ebru Gündeş (49) de kendisinden 22 yaş küçük Iraklı Rassan Khoshnaw ile flört etmeye başladı. Murat Osman Özdemir, Ebru Gündeş’i takip etmeyi bırakmadı. İddiaya göre; ticari sıkıntı yaşadığını söyleyip Temmuz 2023’te Selin Kabaklı’yı kâğıt üzerinde boşanmaya ikna etti. Ama birlikte yaşamaya devam ettiler. Hatta Murat Osman Özdemir, Kasım 2023’te Selin Kabaklı’nın doğum günü için Ulus’taki bir restoranı kapattı. Verdiği partide Ebru Yaşar ile Günel sahneye çıktı. Aile fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Kasımda evlerini tadilata sokan çift, Kuruçeşme’deki bir otele yerleşti. Murat Osman Özdemir geçen aralıkta Ankara’ya bir mekanda sahne alan Ebru Gündeş’i dinlemeye gitti. Küllenen aşk ikinci kez alevlendi. Kızının babasıyla nikah tazelemeyi bekleyen Selin Kabaklı, Murat Osman Özdemir ile Ebru Gündeş’in aşk yaşadıklarını öğrenince şok geçirdi.

Yeni Ebru Gündeş’i kimse tanıyamadı! İşte estetik mucizesi ünlüler

Kaynak: TELE1