Duş alırken göğüsleri patlayan kadın ölümden döndü

17 Mart 2022 Perşembe

Duş alırken göğüsleri patlayan kadın ölümden döndü

İngiltere’de yaşayan yetişkin film sektörü yıldızı Sophie Anderson, duş aldığı sırada göğüsleri patladı. Göğüsleri patlayan kadın apar topar hastaneye kaldırıldıktan sonra ameliyata alındı.

İngiltere’de fenomen ve yetişkin içerikli film yıldızı Sophie Anderson, geçtiğimiz yıllarda göğüs büyütme ameliyatı olmasıyla gündeme gelmişti. Dünyanın en büyük göğüslü kadınlardan biri olarak bilinen Anderson göğüs implantından dolayı sağlık sorunları yaşayarak 12 ay içinde dört kez sepsis geçirdi.

Anderson’ın başına gelen korkunç olay ise önceki günlerde duş aldığı sırada yaşandı. Anderson, duşa girdikten bir süre sonra göğsünden gelen sızıntıyla sarsıldı. Genç kadın, göğsünün patladığını görmesinin ardından eşine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çağrılan ambulans, Anderson’u hastaneye götürdü.

Hastanede tedavisi devam eden ünlü isim, yeni bir ameliyata girmek için hazırlık yapıyor. Başına gelen olay hakkında konuşan Anderson, “Başıma bu olay geldiği an çok korktum, resmen dehşete düştüm. Doktorlar bana şanslı olduğumu söyledi. Şu anda sadece iyileşmek istiyorum” dedi.

Polis baskın yaptı sapığın telefonundan timsah ve atla ilişkiye girdiği görüntüler çıktı

Benzer Haberler