Dünyanın en çok kazanan oyuncusu Dwayne Johnson zararına çiftlik evini satıyor!

18 Ocak 2021 Pazartesi

Dünyanın en çok kazanan oyuncusu Dwayne Johnson zararına çiftlik evini satıyor!

Geçen yıl 87.5 milyon dolar ile en çok kazanan erkek oyuncu unvanını eline geçiren Dwayne Johnson ya da namı diğer Rock, geniş bir arazi üzerine inşa edilmiş olan havuzlu çiftlik evini satışa çıkardı. Üstelik de satın aldığına oranla hatırı sayılır bir indirimle.

48 yaşındaki Johnson, bu evi 2019 yılında 9 milyon dolara satın almıştı. Satmak için istediği miktar ise 7.5 milyon dolar. 14 bin metrekarelik bu yapının bir de 45 dönümlük bir arazisi bulunuyor.

Atlanta’nın kırsalındaki çiftlik evinde at yetiştirmek için özel bölüm ve binicilik için de özel bir arazi yer alıyor. Dwayne Johnson’ın satışa çıkardığı malikanenin ceviz ağacından yer döşemeleri, yüksel tavanları, oturma odasında da taştan bir şömine bulunuyor.

Ahşap ve taşı bir araya getiren yapıda sekiz yatak odası, büyük bir kütüphane, bir mahzen, tuzlu su havuzu da var. Johnson’ın elden çıkarmaya karar verdiği mülkün ana binasının yanında bir de çok sayıda kişinin kalabileceği konuk evi bulunuyor. Bu konuk evinin altı yatak odası var.

 

 

Etiket: Dwayne Johnson

Benzer Haberler