Dudu Peri’den Sihirli Annem itirafı

14 Kasım 2021 Pazar

Oyuncu Nevra Serezli, katıldığı bir programda oynadığı “Sihirli Annem” dizisi ile ilgili konuştu. Dudu rolüyle ilgili konuşan usta oyuncu, “Beş, on bölüm sonra kalkar’ dedim. Beş sene oynadık” ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Nevra Serezli, Hülya Koçyiğit’in sunumuyla TRT 2’de yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu. Serezli, ‘Sihirli Annem’ dizisindeki ‘Dudu’ karakteriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Hala sahnede olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Nevra Serezli, “Sahneye çıkıp, seyirciyle reaksiyon halinde olunca, sonunda da alkışını alınca çok mutlu oluyorum. Bizler alkış için yaşarız . Boşa gitmemiş bir ömür diye düşünüyorum. Çocukluk hayalim hep oyuncu olmaktı. Başka hiçbir şeyi düşünememiştim ilkokuldan itibaren. ‘Yeniden dünyaya gelsem acaba başka meslek seçer miydim?’ diye arada bir düşündüğüm olmuştur. Düşünürüm ve yine oyuncu olmak isterdim” dedi.

“ARKAMDAN HALA DUDU TEYZE DİYORLAR”

Birçok dizide rol almasına rağmen ‘Sihirli Annem’deki ‘Dudu’ karakterinin ön plana çıktığını söyleyen Nevra Serezli, o rolü ilk başta oynamak istemediğini söyleyerek, “Ben oynamak istemedim. ‘Bu rol hiç bana göre değil’ diye düşündüm. ‘Niye kötü kadını oynayayım?’ dedim. Büyüler yapıyor, kötülükler yapıyor. ‘Ee zaten 5-10 bölüm sonra kalkar’ dedim. Beş sene oynadık. Hala da arkamdan ‘Dudu Teyze’ derler” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler