Dört gündür kayıp olarak aranıyordu! Kafeterya tuvaletinde cansız bedeni bulundu

31 Mart 2022 Perşembe

Dört gündür kayıp olarak aranıyordu! Kafeterya tuvaletinde cansız bedeni bulundu

İstanbul Kağıthane’de dört gündür kayıp olarak aranan Seher Akkoyun (26), bir kafeteryanın tuvaletinde cansız olarak bulundu. Akkoyun’un yüksek dozda uyuşturucu aldığı iddia edildi.

Seher Akkoyun, iddiaya göre Eyüpsultan ilçesine bağlı Güzeltepe Mahalesi’nde yaşadığı evden geçen cumartesi günü evden çıkarak kayıplara karıştı. Olay üzerine ailesi Akkoyun için emniyete giderek kayıp müracaatında bulundu. Polis kayıp ihbarının ardından çalışma başlattı.

KAĞITHANE’DE KAFETERYA TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

İhbarın ardından dört gündür kayıp olarak aranan Akkoyun’un cansız bedeni akşam saatlerinde Kağıthane‘deki bir binanın en üst katındaki kafeteryanın tuvaletinde çalışanlar tarafından bulundu. Çalışanlar buldukları cansız beden üzerine polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekibi ilk incelemede Akkoyun’un yüksek doz uyuşturucu kullandığını tespit etti. Kadının cansız bedeninin yanında şırınga bulundu. Akkoyun’un  kesin ölümünün belirlenmesi için cansız bedeni Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Polisin olay ile ilgili soruşturması sürüyor.

 

Kadın cinayetlerinde ‘iyi hal’ düzenlemesi

 

 

Benzer Haberler