Donanma pilotlarının çektiği videolar dünyada heyecan yarattı: Tanımlanamayan cisim

18 Mayıs 2021 Salı

60 minutes programında ABD donanma pilotları “okyanusun biraz üzerinde, sağa sola giden beyaz bir obje vardı, biz onu farkettiğimizde o da bizi farketti, biz ona yaklaşmaya başlayınca o da yükselerek ve bizim hareketlerimizi taklit ederek bize yaklaştı, tam dibimize geldiğinde bir anda yok oldu.” bunu aynı anda radar da görüyor, radara göre hızı 80.000 ft/sec (saniyede yaklaşık 25 kilometre, en gelişmiş bilinen savaş uçağının saniyede 2 kilometre civarı gidiyor.” diye konuştu.

 

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon’un doğruladığı kayıtta, USS Omaha gemisi etrafında süzülüp okyanusa paralel uçan ‘gizemli’ cisim suya düşüp kayboluyor. Ne olduğu saptanamayan cisimlerin çıkardığı uğultular, aynı bölgede bulunan üç savaş gemisinin kayıtlarına yansıdı. Bir savaş gemisinin kayıtlarında, gizemli bir cismin 90 dakika boyunca destroyeri takip ettiği ve gökyüzünde aynı hızda seyrettiği belirtildi. Amerikan televizyon kanalı Fox8, USS Omaha gemisindeki bir asker tarafından çekilen görüntünün ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü tarafından doğrulandığını bildiriyor.

Dr. Michio Kaku’dan uzaylılarla ilgili çarpıcı açıklama

Temmuz 2019 tarihli yeni kayıtta, küçük bir yuvarlak cisim okyanusa paralel uçuyor ve bir süre süzüldükten sonra suya düşüp gözden kayboluyor. San Diego kıyılarında seyreden USS Omaha savaş gemisindeki askerlerin ‘Vav canına, yaklaşıyor’ ve ‘Suya çarptı’ cümleleri de yine kayıtta yer alıyor. ABD medyası, yakalanan görüntünün kaydedildiği sırada San Diego kıyılarındaki diğer gemilerin etrafında da benzer ‘gizemli’ cisimlerin görüldüğünü hatırlatıyor.

Ne olduğu saptanamayan cisimlerin çıkardığı uğultular, üç savaş gemisinin kayıtlarına yansıdı. Bir savaş gemisinin kayıtlarında, gizemli bir cismin 90 dakika boyunca destroyeri takip ettiği ve gökyüzünde aynı hızda seyrettiği belirtildi.

İLK GÖRÜNTÜ GEÇEN AY SIZDIRILMIŞTI

UFO’ların gizli bir Pentagon araştırmasından inanılmaz görüntüler geçen ay sızdırılmıştı. Kayıtlar, UFO’ların Donanma destroyerinin üzerinde süzüldüğünü gözler önüne sermişti.

GERÇEKLİĞİ DOĞRULANDI

Kongre’ye sunulan raporun bir kısmı, diğer askeri ve istihbarat yetkililerini UFO gizeminin doğası hakkında eğitme amacını taşıyor. Yeni görüntüler Görev Gücü tarafından toplandı ve gerçekliklerini doğrulayan araştırmacı film yapımcısı Jeremy Corbell tarafından elde edildi.

Benzer Haberler