Diri diri toprağa gömülen adam dört gün sonra kurtarıldı

Yayın tarihi: 19 Mayıs 2024 Pazar 9:03 am - Güncelleme: 19 Mayıs 2024 Pazar 1:21 pm

Haber: TELE1 Haber Merkezi

Moldova’da polis, 18 yaşında bir akrabası tarafından öldürülen 74 yaşındaki kadın hakkında soruşturma yaparken diri diri gömülen 62 yaşındaki adama ulaştı. Dört gün toprağın altında kalan adam kurtarıldı.

Moldova’da polis memurları, 74 yaşındaki bir kadının evinde bir akrabası tarafından ölü bulunmasının ardından soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ifadeleri ve bulunan kanıtlar ismi açıklanmayan 74 yaşındaki kurbanın, 18 yaşındaki bir akrabası tarafından öldürüldüğünü ortaya çıkardı.

İFADELER TUTARSIZ OLUNCA POLİS ARAŞTIRMAYA KARAR VERDİ

Evinde alkollü halde bulunan şüphelinin sorgusunda verdiği ifadeler tutarsız ve kafa karıştırıcı olduğu için polisler cinayete kurban giden kadının evinin çevresinde arama yaparak kanıt toplamaya karar verdi.

Kadının evinin çevresinde araştırma yapan polis memurlarından biri yer altından gelen boğuk yardım çığlıklarını duyarak ekip arkadaşlarına haber verdi. Kazma çalışmalarının ardından yaşlı adamı gömüldüğü derme çatma bir mezarın girişi ortaya çıktı. Mezarın içerisinde boynundan yara almış ancak hala hayatta ve bilinci yerinde olan bir yaşlı adam bulundu.

Hastaneye kaldırılan adam, polise verdiği ilk ifadede yaşlı kadını öldüren 18 yaşındaki gençle tartıştığını, gencin kendisini bıçakla yaralayıp diri diri gömdüğünü ve üzerini toprakla kapattığını söyledi.

Cinayet ve cinayete teşebbüs suçlamasıyla soruşturma devam ederken şüpheli genç gözaltına alındı.

Kudüs’te öldürülen Türk, Şanlıurfa’da imam çıktı

Kaynak: TELE1