Dilipak isyan bayrağını çekti! Hem Erdoğan’ı hem de Koca’yı kızdıracak çıkış

18 Ağustos 2020 Salı

Dilipak isyan bayrağını çekti! Hem Erdoğan’ı hem de Koca’yı kızdıracak çıkış

İstanbul Sözleşmesi’ne yönelik tartışmalar sürerken kadınlara yönelik sözleri nedeniyle AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından eleştirilen Abdurrahman Dilipak, bu defa Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı kızdıracak bir çıkış yaptı.

İstanbul Sözleşmesi’ne yönelik tartışmalar sürerken kadınlara yönelik sözleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından eleştirilen Abdurrahman Dilipak, bu defa Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı kızdıracak bir çıkış yaptı.

Dilipak’ın sosyal medya hesabından paylaştığı “MASKE KALDIRILSIN DAVASI” başlıklı bir haber yeni tartışmalarında getirecek.

Paylaşılan habere göre;  maske kullanımının veya  zorunlu olması konusunda dava açılacağı ifade ediliyor.

DİLİPAK’IN PAYLAŞIMI:

İŞTE O HABER:

Sağlığımız küreselcilerin teknoloji fantezilerinden daha önemli diyen  5G Virüs – Platformu sözcüsü Muammer KARABULUT, hazırlıkların tamamlandığını ve Antalya İdari Mahkeme’de  maske kullanımının veya  zorunlu olması konusunda dava açılacağını bildirdi.

Daha önce de 1.Antalya Tüketici Mahkemesinde sağlığa zararlı olduğu iddiası ile Huawei ve Microsof’ta dava açan Muammer KARABULUT,  “Maske kullanımının zararları konusunda elimizde ulusal ve uluslararası bilimsel raporlar var. Söz konusu zararlar başta  kanser olmak üzere insanı ölüme kadar götürecek ve zararlardır. Maskenin ancak cerrahlar tarafından profesyonel kullanımı gerekli iken bugün topluma dayatmanın, tıbbi hiçbir gereği ve faydası da yoktur.” dedi.

Dava metnin tamamlandığını, bazı bilimsel makale çevirilerinin beklendiğini söyleyen Muammer KARABULUT, “Açtığımız davada Sağlık Bakanlığı veya Bilim Kurulu’nun sunduğumuz delillere karşı bir tane bilimsel rapor sunmaları karşısında davayı geri çekeceklerini” söyledi.

Benzer Haberler