Dilan Polat, Banu Parlak’ın işyerinin kurşunlatmak için 5 milyon dolar teklif etti iddiası

Yayın tarihi: 21 Nisan 2024 Pazar 2:10 pm - Güncelleme: 21 Nisan 2024 Pazar 2:10 pm

Cezaevinde tutuklu bulunan Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Dilan Polat davasında ifade veren Emirhan Döner, çiftin eski ortağı Banu Parlak’ın işyerinin kurşunlatması için kendisiyle pazarlık yapıldığını iddia etti.

İddiaya göre çete lideri, verdiği ifadede “Engin Polat’la Banu Parlak’ı vurmak için tam 5 milyon dolarlık bir pazarlık yaptığını, Dilan Polat’ın bunu kabul ettiğini ama Engin Polat’ın rakamı yüksek bulduğunu” dile getirdi.

İŞLEDİKLERİ SUÇLARLA GÜNDEME GELDİLER

Daha önce de işledikleri suçlarla gündeme gelen ‘Döner Kardeşler’ olarak bilinen çete liderlerinin adı, Banu Parlak davasına da karıştı. Emirhan Döner, Türkiye’nin konuştuğu Dilan Polat ve Engin Polat davasında ifade verdi.

5 MİLYON DOLAR

Show Tv’de yer alan habere göre Emirhan Döner, Polatların Banu Parlak’ın işyerini kurşunlatmak için onunla pazarlık ettiğini söyledi. O görüşme adli dosyaya eklendi. İddiaya göre Emirhan Döner, verdiği ifadede Engin Polat’la Banu Parlak’ı vurmak için tam 5 milyon dolarlık bir pazarlık yaptığını Dilan Polat’ın bunu kabul ettiğini ama Engin Polat’ın rakamı yüksek bulduğunu dile getirdi.

Tüm bu görüşmelerin ardından Parlak’ın işyeri kurşunlandı.

Kaynak: TELE1