Didim’e dev turizm kompleksi kazandırılacak

29 Ağustos 2020 Cumartesi

Barut Turizm temsilcileri ve teknik ekibi Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı ziyaret etti.

Didim Belediyesi Altınkum Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı E.Öznur Gündoğdu ve Barut Turizm temsilcileri yer aldı.

Ziyarette Barut Turizm tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının yer tahsisiyle 140 dönüm araziye yapılacak olan Dev Turizm kompleksi ile ilgili Mimari Proje ve kentin turizm ihtiyaçları hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Turizm incisi olan Didim’e yeni yatırımlar yapıldığını belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Doğası ve tarihi dokusu ile Didim’in Turizm konusunda yeni çekim merkezi olduğunu ifade ederken, “İlçemizde yaptığımız tanıtım ve festivallerle turizm sezonunu uzatarak çeşitlilik kazandırdık, Ülkemizde turizm açısından yapılan yatırımlar artarak Didim’e yöneliyor, Didim yeni yatırımların merkezi haline geliyor” ifadelerini kullandı.

YENİ PROJELER DİDİMLİLERİ HEYECANLANDIRIYOR

Ziyaretleri için Barut Turizm yetkililerine teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, yeni yatırım ve projelerin Didimlileri heyecanlandırdığını belirtti.

Benzer Haberler