Didim Belediyesi, esnaf ile vatandaşları yeni yıl pazarında buluşturacak

6 Aralık 2021 Pazartesi

Didim Belediyesi, esnaf ile vatandaşları yeni yıl pazarında buluşturacak

Didim Belediyesi tarafından ilçe esnafı ile vatandaşları buluşturmak amacıyla 20 – 28 Aralık tarihleri arasında Cumhuriyet Kent Meydan’ında kurulacak olan “YENİ YIL PAZARI” için hazırlıklar tamamlandı.

Yeni Yıl Pazarı kapsamında, Didimli esnaflar, 20-28 Aralık 2021 tarihleri arasında, Cumhuriyet Kent Meydanı’na stant açarak, yeni yıl alışverişini yapmak isteyen vatandaşlarla bir araya gelecek. Didim Belediyesi tarafından belirtilen tarihlerde esnaflara tahsis edilecek stantlarda, hediyelik eşya, kitap, gıda ve kıyafet satışının yapılması planlanırken, Yeni Yıl Pazarında stant açmak isteyen esnaflarımız başvurularını Didim Belediyesi Halk Masası’na yapabilecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Yeni yıl öncesi esnafımıza canlılık kazandırmak amacıyla Cumhuriyet Kent Meydanı’na stantlar kurarak, esnafımız ile vatandaşlarımızın buluşmasını sağlayacağız. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, 0543 321 36 29 veya 444 81 09 numaralı telefonumuzdan 1114, 2291 dâhili hatlarımıza ulaşabilir. Tüm halkımızı Yeni Yıl Pazarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler