Didim belediye başkanına kumpasın görüntüleri çıktı! Başrolde yandaş Süleyman Özışık

2 Ekim 2020 Cuma

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a karşı operasyon yürüten Özışık kardeşlerin Didim’deki bağlantıları ortaya çıktı. Sosyal medyada yayımlanan videoya göre Mehmet Özışık ve yandaş gazeteci Süleyman Özışık’ın bağlantısı kamuoyunun yakinen tanıdığı kanun dışı otelin sahibi Ahmet Orak çıktı.

Aydınlife’ın haberine göre; Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik algı ve iftira operasyonu yürüten Özışık kardeşler, Başkan Atabay’ın geçit vermediği kanunsuz otelin sahipleriyle görüşürken yakalandı. Efe Torunu isimli bir sosyal medya hesabından paylaşılan görüntüler kirli tezgahı ortaya çıkarttı. Yayınlarında Ahmet Orak’ı tanımadıklarına yönelik şerefleri, haysiyetleri üzerine yemin eden Mehmet Özışık’ın kanunsuz otelin sahibi Ahmet Orak ile can ciğer kuzu sarması denilebilecek görüntüleri bu kadar da olmaz dedirtti.

H&M Süleyman Özışık’tan elini çek

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın kanunsuz olması gerekçesiyle geçit vermediği yasadışı otelde bir araya gelen Özışık kardeşler ve Ahmet Orak’ın, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile ilgili kurulan kumpasın detaylarını konuştukları iddia ediliyor.

KIRMIZI ÇANTADA PARA MI VARDI?

Didim’de Ahmet Orak’a ait, rant oteli olarak anılan Maril Resort Otel’de bir araya gelen Mehmet Özışık, yandaş gazeteci Süleyman Özışık ve Ahmet Orak’ın Başkan Atabay’a yönelik kirli senaryoyu sürdürme konusunda görüştükleri, arabaya konan kırmızı çantanın içinde de para olduğu iddia ediliyor.

Tuncay Özkan’dan yandaş yazar Süleyman Özışık’a zehir zemberek sözler!

AYDIN LIFE GENEL YAYIN YÖNETMENİ ARİF KUNUR’A İFTİRA ATMIŞTI

Mehmet Özışık yaptığı yayınlarda Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’a da iftira atmıştı. Yayınlarında gazeteci Arif Kunur’a çamur sıçratmaya çalışan Özışık’ın görüntüler sonrası nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.

Çağlar Ezikoğlu | İnternet medyasının habis urları: Kripto FETÖ’cü Özışık kardeşler

İsmail Saymaz iki örnek verdi yandaş Hadi Özışık dondu kaldı

Benzer Haberler