Didem Arslan Yılmaz Habertürk’ten ayrıldı! İşte yeni adresi…

23 Temmuz 2020 Perşembe

Didem Arslan Yılmaz Habertürk’ten ayrıldı! İşte yeni adresi…

Habertürk ekranlarının sembol isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz, kurumla yollarını ayırdığını duyurdu. Yılmaz, “Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık.” açıklamasında bulundu.

Ciner Medya Grubu’na bağlı Habertürk’te çok kritik bir gelişme yaşandı. Habertürk ekranlarının sembol isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz, kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Medyaradar’ın haberine göre; deneyimli sunucunun yeni adresi ise Ciner’in bir başka kanalı olan Show TV olacak.

‘YENİ BİR YOLCULUĞA ÇIKIYORUM’

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun” ifadelerini kullandı.

Tanınmış ekran yüzü son olarak 2016 yılında CNN Türk’ten ayrıldıktan sonra tekrar eski yuvası olan Habertürk’e geri dönmüştü.

Benzer Haberler