Derya Tuna ve komşuları arasında kavga! ‘Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı’

14 Ekim 2021 Perşembe

Derya Tuna’nın yaşadığı sitenin bahçesinde kavga çıktı. Tuna ve komşusu karşı karşıya gelirken çıkan kavga güvenlik kameralarına yansıdı. Komşular, Tuna’nın kendilerini tehdit ettiğini ve “Dua edin İbrahim Tatlıses duymadı” dediğini öne sürdü.

26 Ağustos gecesi Uskumruköy Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddiaya göre Derya Tuna’ya misafirliğe gelen bir grup genç, sitenin diğer sakinleri Uğur Şen ve oğlu tarafından bahçeden çıkmaları yönünde uyarıldı. Derya Tuna ve komşuları arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Uğur Şen, oğlu ile birlikte kendilerini rahatsız ettiğini iddia ettiği gençlerle tekme tokat kavga etmeye başladı. Kavga sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kavganın büyümesi üzerine toplanan diğer komşular ve site güvenliği kavgayı ayırmaya çalıştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi. Jandarma kavga eden tarafları ifadelerini almak üzere karakola götürdü. Tarafların karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Kavgada Uğur Şen’in kolu kırılırken karşı taraftan da bir kişinin burnu kırıldı.

“ÇOK KÖTÜ ADAMLARA ÇATTINIZ”

Kavganın ardından iddiaya göre, Uğur Şen’in eşi Zübeyde Şen, Derya Tuna’ya giderek aracı olmasını istedi. Bu sırada Tuna tarafından tehdit edildiğini söyledi. Kendisine “Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız” dediğini iddia etti. Tuna’dan şikayetçi oldu.

Yaşanan olaylardan sonra Şen ailesinin siteden taşındığı öğrenildi.

TUNA’NIN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Olayının sosyal medyaya yansıması üzerine Tuna’nın avukatı Alper Tunga Çevik yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, ” 26 Ağustos 2021 tarihinde gece yarısından sonra müvekkilimiz Derya Tuna’nın yaşadığı site içerisinde müvekkilin yeğeninin de mağdurlar arasında yer aldığı tartışma ile ilgili bugün basına yansıyan haberlerde müvekkilin adının geçmesi ve olayın şüphelisi olarak lanse edilmesi müvekkili derinden üzmüştür. Müvekkilin, yeğeninin şiddet gören kişilerden biri olması dışında olayla herhangi bir ilgisi yoktur. Konu yargıya taşınmış olup, çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.

İbrahim Tatlıses Seren Serengil’i tehdit etti iddiası

Benzer Haberler