‘Süslüman düğünü’! Lüks, Şatafat ve din bir arada

14 Nisan 2019 Pazar

Hürriyet – Sabah evliliği olarak adlandırılan her türlü şatafatın, lüks ve israfın ön plana çıktığı, milyonlarca liranın harcandığı, din motiflerinin de ihmal edilmediği düğünde Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu çifti dünya evine girdi. ‘Süslüman düğünü’ diye adlandırılan düğünde çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı. Kristal mumlara kadar her türlü lüksün ve şatafatın öne çıktığı düğün töreninde Kuran okundu. Düğün öncesi, tarihi Çırağan sarayının bahçesine ucube bir çadır kurulması da büyük tepki toplamıştı.

Sosyetenin konuştuğu evlilikte Ekrem İmamoğlu krizi!

demirören kalyoncu düğün

Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören ile merhum işadamı Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu dün iki bine yakın davetlinin katıldığı törenle dünyaevine girdi.

Sosyal medyada ‘Süslüman düğünü’ diye adlandırılan düğünde Çiftin nikahını Ekrem İmamoğlu’na mazbata verilmediği için halen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak gözüken Mevlüt Uysal kıydı.

Demirörenlerin düğünü için ‘Çırağan Sarayı’na özel yapı konduruldu

Inside flowers & events’den Selin Saral’ın organize ettiği düğünde gelin Yelda Demirören’in gelinliği Yıldırım Mayruk imzası taşıyor. Damat Haluk Kalyoncu ise Muzaffer Çaha’nın özel olarak tasarladığı damatlığı giydi.

Düğündeki şatafat ve din teması sosyal medyada büyük tepki topladı.

Demirören - Kalyoncu düğün Çırağan

Benzer Haberler