Demet Evgar’ı görenler şoke oldu… Üst üste talihsizlikler

Yayın tarihi: 10 Haziran 2020 Çarşamba 5:32 pm - Güncelleme: 10 Haziran 2020 Çarşamba 5:32 pm

Demet Evgar’ın son halini gören hayranları gözlerine inanamadı. Evgar, botoks yaptırdığını söyleyip aslında başına neler geldiğini Instagram hesabından yazdı.

Demet Evgar’ın başından geçenler duyanları şoke etti. Dudağını arı sokmasından sonra merdivenden düşen Evgar, hastaneye gitmek için terliklerini giydi. Dudağını ısıran arı Evgar’ın terliğine kaçmış olmasından dolayı aynı arı tanınmış oyuncunun ayağını da soktu.

Demet Evgar  botoks yaptırdığını söyleyerek bir video çeken Demet Evgar, karantina günlerini beraber geçirdiği ailesiyle son halinin dalgasını geçti.

Talihsiz günler yaşayan Demet Evgar, kendisini iki kez arı soktuğunu ve merdivenlerden düştüğünü Instagram’dan paylaştığı bir video ile tiye aldı. Evgar, “Dolgu yaptırdım, gayet doğal oldu” sözleriyle takipçilerini güldürdü.

Arı sokması sebebiyle dudağı bir hayli şişen Evgar, Instagram’ın hikaye kısmından yayımladığı videoda şu sözlere yer verdi:

“Botoks değil, dolgu yaptırdım. Bana normal geliyor. Bence gayet doğal oldu. Kendimi çok iyi hissediyorum. Seviyorum. Hoşuma gidiyor. Aynaya baktığımda kendimi mutlu hissediyorsam bence dudağımı böyle doldurmalıyım.”