Demet Akalın’ın Paramount Otel’de klip çektiği ortaya çıktı

18 Haziran 2021 Cuma

Demet Akalın’ın Paramount Otel’de klip çektiği ortaya çıktı

Pek çok isim, firari Sezgin Baran Korkmaz’ın Bodrum’daki otelinde kalması sebebiyle gündeme gelmişti. Bu isimlere şarkıcı Demet Akalın da eklendi. Akalın’ın ‘Gölge’ isimli şarkısının klibini Paramount Otel’de çektiği ortaya çıktı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, firari Sezgin Baran Korkmaz’ın yurt dışına kaçmasına vesile olan ismin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olduğunu iddia etmişti. SBK Holding’in patronu Korkmaz’ın Bodrum’daki Paramount Otel isimli otelinde birçok ünlü ismin kaldığı ortaya çıkmıştı.

Otelde kalan isimler arasında işinden istifa eden Habertürk programcısı Veyis Ateş, Rasim Ozan Kütahyalı, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu vardı. Bu isimlere şarkıcı Demet Akalın da katıldı. Akalın’ın ‘Gölge’ isimli şarkısının klibinin Paramount Otel’de çekildiği ortaya çıktı. Odatv’nin edindiği bilgiye göre Demet Akalın’ın klibi çektiği dönem Sezgin Baran Korkmaz otelin sahibi değildi.

Akalın’ın klibinden bazı görüntüler şu şekilde:

 

 

PEKER SEZGİN BARAN KORKMAZ İLE İLGİLİ NE DEMİŞTİ?

Suç örgütü lideri Sedat Peker, kara para aklama suçuyla yargılanan firari Sezgin Baran Korkmaz’ın Süleyman Soylu eliyle yurt dışına kaçırıldığını söylemişti. Peker, yayınladığı videolarda konuyla ilişkin şu ifadelere yer vermişti:

“5 Aralık Resul Holoğlu, Organize Suçlardan Sorumlu Emniyet Müdür yardımcısı telefon açıyor Sezgin Baran Korkmaz’a. Bu adamı arıyor, İçişleri Bakanlığı’na çağırıyor. Saat 10.30, 12.30 çıkış. Sezgin Baran Korkmaz 45 milyon dolar bir iş adamından alacağı var. Süleyman buna ‘Senin hakkında tahkikat yapıldı, yurt dışına çık. Yukarının haberi var, bu parayı da sil, sorun çıkacak’ diyor. Yukarısı da Tayyip abi. Amerika’dan da büyük para gelmiş diye herkes biliyor ya.. Bütün kayıtlar çıkacak. Sezgin Baran Korkmaz, 6 Aralık’ta yurtdışına gidiyor. İçişleri Bakanı, Organize Suçlar Daire Başkanı’nı telefonla arayıp, hakkında 6 aydır dosya hazırlanan adamı İçişleri Bakanlığı’na çağırıyor ve görüşüyor. Yurt dışına çıkmasını söylüyor. Bu 45 milyonu kabul etti ya Sezgin Baran, ne yapsın devlet var karşısında. Oteli de istediler. Böyle bir namussuzluk olur mu? Siz muhaliflere baskıyı kuracaksınız, 5 Aralık’ta Sezgin Baran Korkmaz İçişleri Bakanlığı’na geldi mi kamera kayıtlarını çıkarın. 6 Aralık’ta yurtdışına çıkmış mı? Sezgin Baran Korkmaz bakıyor her şey elden gidecek, dönmüyor. 28 Aralık’ta operasyon yapıyorlar. 29 Aralık da 45 milyon doların ödenme günü, haciz olacak o gün. Karısını gözaltına alıyorlar. Bu Veysi.. Ben olayı toparlayayım diye arayan da bu Veysi. Aranan adamın oteline gidip kalıyorsun, on binlerce, yüzbinlerce euro hesap hiçbiriniz ödemiyorsunuz sonra adamı gasp ediyorsunuz. Mehmet Ağar’dan öğrenmiş bu taktiği. Siz bu adamın arkadaşı değil misiniz? İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı izin vermiyor, Cumhurbaşkanına gidiyor, haberiniz varmış. Haberim yok diyor. Hangi savcı hangi hakim kaldı hepsinin listesi bende…”

Benzer Haberler