Defne Samyeli ve kızından Acun Ilıcalı açıklaması: Ne ilişkisi…

26 Kasım 2018 Pazartesi

Defne Samyeli ve kızından Acun Ilıcalı açıklaması: Ne ilişkisi…

Eski manken ve sunucu Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, Şeyma Subaşı ile boşanan Acun Ilıcalı ile ilgili kendisine yönelik haberlere tepki gösterdi.

Deren Talu, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“Çok şaşkın, kırgın ve kızgınım. Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır. Belki iki kez merhaba demişimdir, o kadar. Londra’ya en on 13 yaşımda ailemle gittim, iddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte. Böyle bir şey nasıl olabilir!!! Hakkımda bu iftiraları üretenleri nefretle kınıyorum. Kimdir ve amaçları nedir bilmiyorum, ailemle yasal haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz.”

Defne Samyeli: Ne ilişkisi, ne Londrası?

Defne Samyeli de sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Yine dedikodu, yine iftira, yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik. Ne ilişkisi, ne Londrası, ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinler yok. Kızım Deren’in adını karıştırmaya çalıştıkları tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlulular elbette ortaya çıkacak, cezelarını çekeckeler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler”

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanacağı iddiaları gündeme geldiği sırada sosyal medyada ünlü yapımcı ile Deren Talu arasında bir ilişki olduğu iddia edilmişti. İlerleyen saatlerde de Ilıcalı ve Subaşı çifti tek celsede boşanmıştı.

Acun Ilıcalı’dan boşanma sonrası ilk açıklama!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Boşanma haberleri ardından Şeyma Subaşı’ndan ilk paylaşım!

 

 

Benzer Haberler