Daha önce buz dolu fıçıya girmişti! Çağla Şıkel bu kez de kendini 11 saat kulübeye kapattı

Yayın tarihi: 11 Mayıs 2024 Cumartesi 1:35 pm - Güncelleme: 11 Mayıs 2024 Cumartesi 2:16 pm

Haber: TELE1 Haber Merkezi

Başarılı kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Çağla Şıkel, kendini Kırklareli’nde karanlık bir kulübeye kapattı.

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel, sosyal medya platformu Instagram’dan yaptığı paylaşımda, “Yine kelimelere dökmekte başarısız olduğun bir deneyim” ifadelerini kullandı.

Şıkel’in paylaşımı şu şekilde:

“Karanlık inzivadada yaşadığım aynı hissi yaşadım. Kapı kapanır kapanmaz ne zaman açılacak ? diye düşünen zihnimden kurtulmam birkaç saniyemi aldı ve sadece nefesime odaklandım… Meditasyon yapıp yapmadığımı dahi bilmiyorumki… Meditasyonun zaten kendi kendine olduğu , gözümü açsamda zifiri karanlık, BEN, en derinlerim ve nefesim arasında geçen 11 saat… Bir gece öncesinden son yemeğimi 18:30 gibi yiyip 24 saati yemek yemeden ve su içmeden tamamladım. Aynı zamanda vücudumun kendini yenilemesine fırsat tanıdığım büyülü saatler… Kendime hiç bu kadar yaklaştığımı hissetmemiştim.

Hiçkimsesiz hiçbir şeysiz ve zamansız olma hali… Kimi zaman bir cenin gibi kıskıvrak kimi zaman genişleyen kabına sığmayan yaşamın kendisiydim… Ah o kuş sesleri… Bir an bile susmadılar buradayız seni bekliyoruz der gibi… En derin en uzun kendimle başabaşa kalışımdı… Yine kelimelere dökmekte başarısız olduğun bir deneyim… ”

çağla şıkel

Başarılı kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Çağla Şıkel, korkularından arınmak için kendini Kırklareli’nde karanlık bir kulübeye kapattı.

Kaynak: HABER MERKEZİ