Çukur’da flaş ayrılıklar

20 Nisan 2021 Salı

Çukur’da flaş ayrılıklar

Çukur’da dün Yamaç ve Vartolu arasında yaşanan mücadelede Vartolu, akıl dolu planıyla Yamaç’ı zor durumda bırakırken, ikilinin birbirine karşı yaptığı çarpıcı hamleler soluksuz izlendi.

Yamaç’ın hamlelerine karşılık vermek isteyen Vartolu, yaptığı planla finalde Yamaç’ı bozguna uğratmayı başardı. Yamaç, mahalleye silah getirme konusunda anlaşma yaparak Çukurlu gençlere yeni bir iş vaadinde bulundu.

Yamaç’ın mahalleye silahları getirmesini engellemek isteyen Vartolu, planını yaparak harekete geçti. Yamaç ve Cumali’nin olduğu depoya giden Vartolu, polise ihbarda bulunmuş gibi yaparak onları depodan uzaklaştırdı ancak silahları bulmak isteyen Vartolu, bir koli kırmızı mendille karşılaştı.

Yamaç, Vartolu’yu atlattığını zannederken, kendisi finalde büyük bir sürprizle karşılaştı. Yamaç’ın kaçırmaya çalıştığı silahları bulan Vartolu, silahların yerine oyuncak gitar yerleştirerek Yamaç’a büyük bir oyun oynadı. Bulduğu silahları satarak parasını mahalleye getiren Vartolu, kahvenin önünde Yamaç ile karşı karşıya geldi. Vartolu, bu hamlesiyle Yamaç’ı destekleyen Çukurlu gençlerin çoğunu da kendi tarafına geçirmeyi başardı. Vartolu, Yamaç’la olan mücadelesinde ilk raundu kazanırken, Yamaç’ın yapacağı karşı hamle şimdiden büyük bir merak konusu.

Çukur’da haftalardır beklenen büyük karşılaşma nefesleri keserken, dizide bir veda daha yaşandı. Yamaç ve Efsun, Kulkan’ı yakalamak için harekete geçti. Kulkan, kaçarak izini kaybettirmeye çalışırken yaşanan kovalamaca heyecan dolu anlara sahne oldu. Yamaç ve Efsun’un yanı sıra gizemli maskeli adam da Kulkan’ın peşindeydi. Yamaç ve Efsun’dan gizlenmeyi başaran Kulkan, maskeli adamdan kaçamadı. Saklandığı çatıdan Efsun’un önüne düşen Kulkan’ın sonu geldi. Efsun, sözünde durdu ve Kulkan’dan intikamını aldı. Kulkan Erdenet karakterine hayat veren Genco Özak diziye veda etti.

Amca’nın Karaca’yı öldürdüğüne şahit olan Yasmin, gördüklerini Akın’a anlatmaya çalıştı ancak Akın, Yasmin’in yine kötüleştiğini ve rüya gördüğünü düşündü. Yasmin, Karaca’nın ölümünden sonra büyük bir travma yaşarken Amca, Yasmin’i ortadan kaldırmak istedi. İlk fırsatı bulduğunda harekete geçen Amca, ilaçlarını içmek istemeyen Yasmin’e gizlice kendi cebine koyduğu ilaçları verdi. Çukur2un diğer bölümlerinde de  ayrılıklar yaşandıo. Daha önceki nölümlerde yaşanan ayrılıkların ardından izleyiciler dizinin final yaptığını ve bu yüzden ayrılıkların yaşandığını söyledi.

Benzer Haberler