Cristiano Ronaldo’nun futbolu neden bırakmadığı ortaya çıktı

Yayın tarihi: 8 Temmuz 2024 Pazartesi 2:28 pm - Güncelleme: 8 Temmuz 2024 Pazartesi 2:28 pm

Euro 2024’ü gol atamadan tamamlayan Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo’nun futbolu neden bırakmadığı ortaya çıktı.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun, kramponlarını asmaya niyeti yok… EURO 2024’te gol atamayan ve çeyrek finalde evine dönen yıldız futbolcunun, neden hâlâ sahada kalmak istediği ortaya çıktı.

“BU SON” DEMİŞTİ

Ronaldo, son 16 turunda oynanan Slovakya maçının ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Bu kesinlikle benim son Avrupa Şampiyonam. Ama bu beni etkilemiyor, futbolun gerektirdiği her şey beni etkiliyor. Oyuna duyduğum coşku, taraftarlarımı ve ailemi görmenin heyecanı, insanların bana duyduğu sevgi…

‘EĞER BIRAKIRSAM…’

Futbolu tamamen bırakmaktan bahsetmiyorum. Çünkü bırakırsam yapabileceğim ya da kazanabileceğim başka ne var ki? Bir puan fazla ya da bir puan eksik diye bir şey yok. Beni en çok motive eden şey insanları mutlu etmek.”

SEBEBİ ORTAYA ÇIKTI!

Cristiano Ronaldo’nun henüz futbolu bırakmaya neden niyet etmediği ortaya çıktı. Romanya Millî Takımı ve Chelsea’nin eski golcüsü Adrian Mutu, iAM SPORT’a verdiği demeçte şaşırtıcı gerçeği açıkladı.

OĞLUYLA OYNAMAK İSTİYOR!

Adrian Mutu, Al Nassr’da forma giyen Cristiano Ronaldo’nun en büyük hayalinin 14 yaşındaki oğlu Ronaldo Jr. ile aynı sahayı paylaşmak olduğunu açıkladı.

Mutu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Onun gerçek motivasyonu bu. Oğluyla resmî bir maç oynamak istiyor ve bu yüzden pes etmiyor. Al Nassr’da bu mümkün. Başka bir takımda olsaydı, ne bileyim Real Madrid’de, daha zor olurdu. Ama bir yıl içinde birlikte oynamanın imkansız olduğunu düşünmüyorum.”

Kaynak: TELE1