‘Çökme’ iddiasına yanıt veren Çakıcı’dan AKP’yi kızdıracak mektup

20 Aralık 2021 Pazartesi

‘Çökme’ iddiasına yanıt veren Çakıcı’dan AKP’yi kızdıracak mektup

Mafya lideri Alaattin Çakıcı, firari FETÖ’cü Cevheri Güven’in kendisi hakkındaki çökme iddiasına yanıt verdiği mektubunda AKP’ye ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı.

Mafya lideri Alaattin Çakıcı, firari FETÖ’cü Cevheri Güven’in kendisi hakkındaki 2,5 milyarlık ‘çökme’ iddiasına bir mektupla yanıt verdi.

Mektubunun girişinde kullandığı, “AK Parti döneminde devletin bütün kurumlarına yerleşip, devleti soyan, 15 Temmuz’u ayarlayan, CIA uşağı olan, kendini mehdi ve dünya imamı kabul eden, modern haşhaşiliğinin dünya temsilcisi, Amerikan iti Fetullah Gülen’in köpeği! Türkiye’yi talan ettiniz” ifadeleri dikkat çeken Çakıcı, FETÖ’cü Güven’in iddiasına ise şu yanıtı verdi:

“Ege Metal’in dışında bahsettiğin bir fabrikayla uzaktan yakından hiçbir ilişkimin olmadığını bu devletin tüm istihbarat birimleri ve polis bilmektedir. Evet daha önce de dediğim gibi Erol kardeşim ve dostumdur. Sen neyin peşindesin? Adamsan Newyork ‘ta veya Amerika’nın herhangi bir yerinde, Avrupa’nın herhangi bir yerinde canlı yayın yapabilecek bir yürek var mı sende pislik?”

Çakıcı, “İzmir’de bir araziden bahsediyorsun. Hiçbir alakam yok. Senin benimle özel derdin ne? Senin bağlı olduğun hoca efendinin, hangi gizli servise bağlıysa, hepiniz birbirinizden farklı onun bunun çocuklarısınız. Nedir bu ülkeden istediğiniz. Bak ulan şerefsiz! Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor. Hala ne müptezellik yaparsın” ifadesini kullandı.

Çakıcı’dan ‘siyasi cinayet’ mektubu

Çakıcı’dan ‘siyasi cinayet’ mektubu

Benzer Haberler